Endüstriyel Çadırlar

Orta ve uzun vadede kullanılacak, düşük maliyetli kapalı alanlara ihtiyacınız varsa sizin için en iyi çözüm endüstriyel çadır sistemleri olacaktır. Bu tarz çadırlar hızlı ve kolay kurulumu açısından büyük avantaj sağlar. Son derecede pratik ve fonksiyonel yapılardır.

Son derecede pratik ve fonksiyonel yapılardır. Özellikle diğer kapalı alan sistemlerine göre çok daha avantajlı fiyatlara bulunurlar. Bu tarz çadırlar zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlarlar. Çok geniş kullanım alanları vardır.

endustriyel-cadirlar

Endüstriyel çadır sistemleri konforlu ve rahat bir kullanım sunar. Sağladığı faydalar sebebi ile en sık tercih edilen kapalı sistemlerdir.

  • Bütçe dostudur. Endüstriyel çadır fiyatları diğer kapalı sistemlere göre uygundur. 
  • Hızlı ve pratik kurulumu vardır. Çok çabuk kurulur. Hızlı kurulmuş olmasına rağmen sağlam yapılardır.
  • Sert mevsim şartlarına dayanırlar. Rüzgârdan yağmura veya kar gibi şiddetli hava koşullarından etkilenmezler.
  • İstenilen ölçülerde yapılabilirler. Bu tarz çadırlar standart ölçülerde olabildiği gibi talebe bağlı olarak ihtiyacınız olan ölçülere göre de tasarım ve üretim yapılabilirler.
endustriyel-cadirlar
  • Kesintisiz ve ferah bir kullanım alanı sunarlar. Endüstriyel tarzı çadırların içerisinde kolon ya da kiriş bulunmaz bu sebeple de geniş ve rahat bir kullanım sağlar. İçerisine forklift tarzı taşıma araçları rahatlıkla kullanılabilir.
  • Gerektiğinde yalıtım da yapılabilir. Genellikle depolama amaçlı kullanılacak bu yapılarda malzemeleri hava şartlarından korumak için izolasyon şarttır. Bu tarz çadır sistemlerinde kolaylıkla bu çeşit koruma yapılabilir.
  • Çadır sistemlerinin brandaları ateş yürümezdir. Yani yangına karşı dayanıklıdır.
  • İsteğe ve ihtiyaca bağlı olarak farklı aksesuar sistemleri kullanılabilir. Mesela; personel kapılarından hareketli panjurlu kapılara, güç dağıtım sistemlerinden ışıklandırma sistemlerine, ısıtma veya soğutma sistemleri gibi çok fazla yapıyı zenginleştiren aksesuarlar kullanılabilir. Ancak bu aksesuarların endüstriyel çadır fiyatları üzerinde değişiklik yapacağı unutulmamalıdır. Bu açıdan taleplerin doğru belirlenmesi önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Endüstriyel çadırlar projeye uygun kişiselleştirilebilir mi?
Evet, konusunda uzman satış ve tasarım ekibimiz, projenize uygun tüm ihtiyaçlarınızda size hizmet vermek için yanınızdadır. Çatı seçenekleri, dış kaplamalar, zemin ve kapı alternatifleri, aydınlatma, iklimlendirme vb. tüm teknik detaylar projenizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde değerlendirilerek RÖDER ekibi ve diğer çözüm ortaklarımız tarafından sonuca ulaştırılarak, projeler a’dan z’ye anahtar teslim olarak tamamlanır.
Bir RÖDER patenti olan Thermo-roof çatı sistemi nedir?
Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile tasarlanmış ısı yalıtımı sağlayan çatı teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sistemi çift kat brandadan oluşmakta; özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki branda arasında sürekli bir durgun hava tabakası oluşması sağlanmaktadır. Yaz ve kış aylarında uygun hava koşullarını sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi sayesinde yapının içinde yoğuşma problemi engellenmekte olup, ısıtma ve soğutma masraflarında tek kat brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca, Thermo-Roof çatı sisteminde yarı saydam branda tercih edildiğinde yapının içinde gün ışığından faydalanılabilmektedir.

Proje Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Endüstriyel çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN
0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi