Endüstriyel Çadırlar

Orta ve uzun vadede kullanılacak, düşük maliyetli kapalı alanlara ihtiyacınız varsa sizin için en iyi çözüm endüstriyel çadır sistemleri olacaktır. Bu tarz çadırlar hızlı ve kolay kurulumu açısından büyük avantaj sağlar. Son derecede pratik ve fonksiyonel yapılardır.

Son derecede pratik ve fonksiyonel yapılardır. Özellikle diğer kapalı alan sistemlerine göre çok daha avantajlı fiyatlara bulunurlar. Bu tarz çadırlar zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlarlar. Çok geniş kullanım alanları vardır.

Endüstriyel çadır sistemleri konforlu ve rahat bir kullanım sunar. Sağladığı faydalar sebebi ile en sık tercih edilen kapalı sistemlerdir.

  • Bütçe dostudur. Endüstriyel çadır fiyatları diğer kapalı sistemlere göre uygundur. Mesela; betonarme yapılar için inşaat maliyeti yanı sıra imar izni gerekir. Bu tarz çadır sistemlerinde imar iznine gerek yoktur.
  • Hızlı ve pratik kurulumu vardır. Çok çabuk kurulur. Hızlı kurulmuş olmasına rağmen sağlam yapılardır.
  • Sert mevsim şartlarına dayanırlar. Rüzgârdan yağmura veya kar gibi şiddetli hava koşullarından etkilenmezler.
  • İstenilen ölçülerde yapılabilirler. Bu tarz çadırlar standart ölçülerde olabildiği gibi talebe bağlı olarak ihtiyacınız olan ölçülere göre de tasarım ve üretim yapılabilirler.
  • Kesintisiz ve ferah bir kullanım alanı sunarlar. Endüstriyel tarzı çadırların içerisinde kolon ya da kiriş bulunmaz bu sebeple de geniş ve rahat bir kullanım sağlar. İçerisine forklift tarzı taşıma araçları rahatlıkla kullanılabilir.
  • Gerektiğinde yalıtım da yapılabilir. Genellikle depolama amaçlı kullanılacak bu yapılarda malzemeleri hava şartlarından korumak için izolasyon şarttır. Bu tarz çadır sistemlerinde kolaylıkla bu çeşit koruma yapılabilir.
  • Çadır sistemlerinin brandaları ateş yürümezdir. Yani yangına karşı dayanıklıdır.
  • İsteğe ve ihtiyaca bağlı olarak farklı aksesuar sistemleri kullanılabilir. Mesela; personel kapılarından hareketli panjurlu kapılara, güç dağıtım sistemlerinden ışıklandırma sistemlerine, ısıtma veya soğutma sistemleri gibi çok fazla yapıyı zenginleştiren aksesuarlar kullanılabilir. Ancak bu aksesuarların endüstriyel çadır fiyatları üzerinde değişiklik yapacağı unutulmamalıdır. Bu açıdan taleplerin doğru belirlenmesi önemlidir.

Röder Çadır olarak ihtiyacınız olan tüm endüstriyel tip çadır sistemleri ve daha fazlası için hizmet sunuyoruz. Uygun fiyata avantajlarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden gelişmiş tasarımlara kadar projelerinizin başarısı için çalışıyoruz. İster satış ister kiralama seçenekleriyle de farklı çözümler sunuyoruz.

Uygulama Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Tüm etkinlik ihtiyaçlarınızda kullanılmak üzere çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN