VIP ETKİNLİKLER İÇİN PLAZA KONFORU SUNAN KAPALI ALAN ÇÖZÜMLERİ

Etkinlik Çadırları

VIP ETKİNLİKLER İÇİN PLAZA KONFORU SUNAN KAPALI ALAN ÇÖZÜMLERİ

RÖDER, etkinlik sektörünün ihtiyaçlarına özel, hızlı ve pratik kapalı alan çözümleri sunuyor. Özel tasarıma sahip yapılar plaza konsepti ve konforu sunarken, modüler sistem sayesinde mekanlara galeri boşlukları, balkonlar, teraslar vb. öğeler eklenebiliyor.

İstenilen alana, istenilen büyüklükte kurulabilen yapılar, demonte edilerek farklı mekan ve zamanlarda yeniden kurulabiliyor. Alev yürütmezlik sertifikası bulunan ürünler, aynı zamanda uygun maliyet avantajına sahip. 61 yıllık tecrübe ve dünya çapında referanslara sahip olan RÖDER, kiralama ve satın alma seçenekleri ile projelere en uygun planlamayı sunuyor.

HURRCIANE FESTIVAL, ALMANYA

RÖDER Grup Almanya tarafından gerçekleştirilen, Almanya’nın en büyük müzik festivallerinden biri olma özelliğine sahip Hurricane Festival alanınında üç katlı RÖDER Solution Çadır Sistemleri tercih edilmiştir. Modüler yapısı sayesinde, çadır alanına balkon ve teras gibi alanlar eklenerek, izleyicilere VIP alanlar oluşturulmuştur. Yapının çatı bölümünde ise ALEA çatı sistemi ile festival özelinde tasarlanan grafik çatı uygulması yapılmıştır.

Alan 1.125m2
Yapı Sistemi 1
Kurulum Süresi 2 Hafta
Uzunluk 35m

DÜNYA AKILLI ŞEHİRLER KONGRESİ, İSTANBUL

Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen 12 ülkeden 120 şehir ve teknoloji üreten 100'den fazla firmanın katıldığı Dünya Akıllı Şehirler Kongresi'nde RÖDER Çadır Sistemleri tercih edilmiştir. Big Tent Serisi çadır sistemi 30 metre genişliğe, 30 metre uzunluğa ve 6 metre yan yüksekliğe sahiptir. Kurulumu 2 hafta süren VIP çadır sistemine ek olarak projede cam panel, tavan kumaş kaplama, temel aydınlatma, iklimlendirme, zemin uygulamaları tedarik edilmiştir. Projede grafik uygulama sağlayan ALEA sistemi de yer almaktadır.

Alan 900m2
Yapı Sistemi 1
Kurulum Süresi 2 Hafta
Uzunluk 30m

İSTANBUL FASHION WEEK, İSTANBUL

Türkiye’nin en büyük moda haftası olan Istanbul Fashion Week'de RÖDER Çadır Sistemleri tercih edilmiştir. Genel oraganizasyon çadırı olarak kullanılan çadır sistemi 1500 m²'lik alanda yer almaktadır. Yapı, 30 metre temiz açıklığa, 40 metre uzunluğa ve 4 metre yan yüksekliğe sahiptir. Kurulumu 1 hafta süren dev çadır sistemine ek olarak projede branda üzeri grafik uygulama, alüminyum kapı, rampa, temel aydınlatma, iklimlendirme, zemin ve rip halı uygulamaları tedarik edilmiştir.

Alan 1.200m2
Yapı Sistemi 1
Kurulum Süresi 1 Hafta
Uzunluk 40m
Etkinlik ve Organizasyon Çadırları

Etkinlik ve Organizasyon Çadırları

Büyük çadırlar arasında sıklıkla tercih edilen etkinlik ve organizasyon çadırları ve çeşitleri, özel veya ticari olarak kısa ya da uzun süreli etkinlikler için tercih edilir. Bu tarz çadırlar, etkinliğe bağlı olarak farklı ölçülerde olabildiği gibi tamamen veya kısmen de kapalı olabilme özelliğine sahip etkinlik çadırlarıdır. Özellikle ticari faaliyetler için tercih edilen bu çadırlar, kurumsal renklerde veya logolarla olabilmesi açısından fayda da sağlar. Büyük çadırlar inşaat maliyeti olmaksızın hızlı kurulması düşük maliyeti ile bütçe dostudur. Organizasyon çadırları ister özel ister ticari kullanım olsun, sağladıkları verimlilik ve sundukları performanslar ile üst düzey bir hizmet sunarlar.

Fuar ve Konferans Çadırları

Fuar ve Konferans Çadırları

Fuarlar, ticari olarak hem tanıtım ve imaj yönetimi hem de satış yapılan özel etkinliklerdir. Fuar çadırları ise, fuarlarda kullanılan çadır sistemlerine verilen isimdir. Bu bağlamda bu çadırlar iki türlü olabilir. Bir tanesi kapalı fuar alanı içerisinde yerinizi belli etmek için kurulan çadırlar olup, ikincisi de açık alanlarda yapılacak olan fuarın üstünü tamamen kaplayacak fuar ve konferans çadırları şeklindedir. Fuar alanı ana bina haricinde depo, giriş çıkış, karşılama ve yemek gibi çeşitli ihtiyaçlar için ek alanlar oluşturabilmekte ve bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak fuar alanı içerisinde birçok firma arasında kendinizi belli etmek ve malzemelerinizin daha güvenlikli ve korunaklı olmasını sağlamak adına fuar alanlarında kullanılan konferans çadırları ve modellerinden de yararlanabilirsiniz. Kurulumu kolay bu çadırlar firmanızın renkleri ve logoları ile imal edilebilir.

Düğün ve Parti Çadırları

Düğün ve Parti Çadırları

"En beyaz organizasyonlardan biri olan düğünlerde de bazen çadır kullanımı görülür. Özellikle açık havada yapılacak düğün organizasyonları için düğün ve parti çadırları tercih edilir. Havalar biraz serin ise ya da o gün yağmur yağacaksa davetlileri, gelini ve damadı korumak adına çadır kullanılabilir. Ayrıca özel konsept düğünler için davetli masalarının üstüne yanları açık çadırlar kurulabilir. Bir organizasyonda parti çadırları içinde bütün davetlilerin ağırlandığı güzel bir konsept oluşturulabilir. Bu durumda gelen davetli sayısına uygun genişlikte ve büyüklükte bir çadır tercih edilir. İçinde davetlilerin oturabileceği, yemek yiyip dans edebileceği büyüklükte düğün çadırı kullanılmalıdır. Böylece sahne, gelin ve damadın oturacağı masa ve davetlilerin yer aldığı masalar için gerekli büyüklükte alan oluşturulabilir. Modeller her düğün konsepti için farklı olabilir. Özellikle de kır düğünü konseptinde kullanılan düğün çadırları için tente kısmında farklı malzemeler tercih edilebilir. Özel konsept düğünlerde beyaz renk yerine farklı tasarımlar da tercih edilebilir. "

Festival ve Konser Çadırları

Festival ve Konser Çadırları

Büyük organizasyonlarda kullanılmak üzere, kapalı alan sağlamak için büyük çadırlar bulunur. Bu çadır türlerinden bir tanesi de festival çadırı olarak bilinir. Festival çadırları genellikle büyük organizasyonlarda yiyecek ve içecek ikramı yapabilmek için kullanılır. Sahne kurulumundan stant kurulumuna kadar birçok alanda bu festival çadırı modelleri yer alır. Açık havada dış etkenlerden korunmak için festival ve konser çadırları en etkili araçlardır. Ayrıca rüzgâr ve çeşitli hava şartlarının sahneyi olumsuz etkilememesi için festival çadırları kullanılabilir. Konser çadırları ve modelleri, genellikle organizasyonun yapısına göre değişebilir. Pencereli modeller genellikle festival alanının gün ışığını alabilmesi için tasarlanır. Bazen de dışarıdan içerisinin görünmesi istenmez ve sadece katılımcıların görmesi adına kalın, penceresiz çadırlar yapılır. Bu çadır sistemlerinin içinde genellikle elektrik sistemi bulunur. Aydınlatma ve ses sistemleri bu sağlam çadır yapılar içinde kullanılabilir. Su geçirmez özellikte tasarlanmışlardır. Bu sayede yağmur hatta kar yağdığı zamanlarda da çadır içindeki eşyalar ıslanmaz.

Etkinlik Çadırları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Etkinlik ve organizasyon çadır seçimlerinde nelere dikkat etmeliyiz?
Çok çeşitli etkinliklerde ve organizasyonlarda birbirinden farklı çadır sistemleri aktif olarak kullanılır. Betonarme yapılara oranla çok daha düşük maliyetli ve pratik olması sebebiyle kolaylık sağlayan bu çadır sistemlerini seçerken birçok hususa dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçeneklere yönelmeniz önemlidir. Ayrıca hızlı ve kolay kurulum olanağı sunan seçenekler büyük rahatlık sunar. Modüler özellikte olan bu tarz ürünleri ihtiyacınıza göre kişiselleştirme imkânınız da bulunur. Dayanıklı ve kaliteli modellere sahip olarak uzun ömürlü kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
Etkinlik çadırlarının kullanım alanları nedir?
Fuarlardan konferanslara, düğünlerden partilere, festivallerden konserlere kadar çok çeşitli etkinliklerde ve organizasyonlarda tercih edilen çadırlar, kapalı alan ihtiyaçlarına kusursuz bir şekilde yanıt verir. Eğlenceli ve gösterişli etkinliklerin yapılabileceği bu tarz çadır sistemleri sayısız alanda kendine yer bulmayı başarır. Hızlı ve pratik bir şekilde kapalı alan çözümleri sunarak kurtarıcı rol üstlenir. Farklı ihtiyaçlara ve beklentilere yanıt veren etkinlik çadırları, çok çeşitli özelliklerle tasarlanarak üretilir. Bu sayede siz de aradığınız çadır sistemine zahmetsizce ulaşma imkanı bulursunuz.
Düğün ve parti organizasyonlarında tercih edilen çadırların ölçüleri nasıl belirlenir?
İstenilen herhangi bir alana ihtiyaca uygun büyüklükte tasarlanan etkinlik çadırları, özellikle düğün ve parti organizasyonları için sıkça tercih edilir. Bu tür çadırların ölçüleri ise ihtiyaç duyulan kapasiteye ve çadır modeline bağlı olarak değişiklik gösterir. Kurulum alanına ve çadırı kullanacak olan kişilerin toplam sayısına bağlı olarak ölçüler belirlenir. Firmamız bünyesinde istediğiniz modelin istediğiniz ölçüsüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Big Tent, Party Tent, Wine Tent, Highlight Tent, Curve Tent ve Polygon Tent serileri arasından tercihinizi yapabilir, bunların farklı ölçü alternatiflerini inceleyebilirsiniz.
Festival ve konser etkinliklerinde tercih edilen çadırların kurulumu nasıl yapılmaktadır?
Festival ve konser gibi etkinlikler için tasarlanmış olan çadır sistemlerinin kurulumu oldukça önemlidir. Bu tür çadırların pratik ve kolay kurulabilir özellikte olması gerekir. Doğru ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan çadırların pratik kurulabilir olması size konforlu bir deneyim sunar. Bu noktada firmamız bünyesinde yer alan tasarımlar oldukça idealdir. Kurulum talimatına uygun şekilde hareket edildiği sürece kısa sürede işinizi bitirebilir ve çadırı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bu çadırları uzun süre kullanabilir, her türlü hava koşulunda sorunsuz bir deneyim elde edebilirsiniz.
Etkinlik çadırlarının kiralama işlemleri nasıl yapılmaktadır?
Etkinlik çadırı kiralayacağınız zaman öncelikle çadırı hangi amaçla nerede kullanacağınıza odaklanmanız gerekir. Ayrıca çadırın kapasitesine ve özelliklerine özenle karar vermeniz, hangi ek donanımlardan yararlanacağınızı belirlemeniz de çok önemlidir. Bu aşamada firmamızın uzman ve deneyimli ekibinden de destek alabilir, kendiniz için en ideal seçeneklere kolaylıkla karar vererek kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle kısa süreli ya da değişen çadır ihtiyaçlarınıza uygunluk gösteren kiralama hizmeti, düşük maliyetli olmasıyla da size avantaj sağlar.
Etkinlik çadırlarının özellikleri nelerdir?
Dikkat çekici özellikleriyle ön plana çıkan etkinlik çadırları, kullanım sürecinde oldukça avantajlıdır. Fonksiyonel kullanım imkanı sunan ürünler, ekonomik olmasıyla da beğeni toplar. İstediğiniz büyüklükte bulabileceğiniz etkinlik çadırları, hem konforlu bir deneyim sunar hem de ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verir. Zorlu iklim koşullarına ve farklı zemin yapılarına da uygunluk gösteren çadır sistemleri, üstün özelliklerle donatılarak pratik ve fonksiyonel deneyim sunar. Hem dayanıklı hem de su geçirmeyen kumaşı ile güvenli bir alan yaratır. Bu şekilde de uzun süreli kullanım olanağı tanır.
Fuar ve konferans etkinlik çadırlarının kullanım avantajları nelerdir?
Üstün kalitede üretilen ve kullanım açısından sayısız avantaj sunan fuar ve konferans etkinlik çadırlarına firmamız ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Olumsuz hava şartlarına uyum sağlayan ürünler, yalıtım konusunda da oldukça başarılıdır. Konforlu bir alan yaratan çadırların havalandırma ve aydınlatma sistemleri de maksimum memnuniyet yaratır. Rüzgara, yağmura ve güneşe karşı oldukça dayanıklı olan ürün, güvenli ve konforlu bir alan oluşturur. Dayanıklılığıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunan etkinlik çadırları, kurulum konusunda da sizi zorlamaz. Dilediğiniz zaman siz de bu kullanışlı ve kaliteli seçeneklere ulaşmak için bizden destek alabilirsiniz.
Katalog İncele Projeleri İncele +90 216 340 89 10
Daha Fazla Bilgi