H-Line Endüstriyel Seri

Röder H-Line Endüstriyel Çadır Sistemleri


H-Line Serisi üretim tesisleri, fabrikalar, depolama alanları, alışveriş merkezleri gibi geniş kapsamlı iş ihtiyaçları için tasarlamış endüstriyel tip kalıcı çadır sistemleridir. Hiçbir malzeme kaybı yaşanmadan farklı bir alana taşınıp tekrar kurulabilmektedir.

H-Line Serisi 10 metre eninden başlayan temiz açıklıklı (kolonsuz) yapılar sunmaktadır. 5 metrelik aks mesafeleri ile sınırsız uzatılabilmektedir.

H-Line Serisi çadır sistemlerinin konstrüksiyonu anodize alüminyum profillerden meydana gelirken, cephe kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı polyester kumaş, trapez saç panel veya sandviç panel tercih edilebilmektedir.

Standart uygulamaların yanı sıra H-Line çadır sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Kapı tercihlerinde sürgülü perde tipi branda kapı, hızlı açılır PVC kapı, seksiyonel kapı, körük sistemleri vb. lojistik kapı tercihleri uygulanabilmektedir. Zemin olarak yükseltilmiş ahşap zemin veya beton zemin çözümleri sunulabilmektedir.

Çadırın çatı kaplamasında ise Thermo-Roof çatı sistemi kullanılmaktadır. Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile tasarlanmış ısı yalıtımı sağlayan çatı teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sistemi çift kat brandadan oluşmakta; özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki branda arasında sürekli bir durgun hava tabakası oluşması sağlanmaktadır.

Yaz ve kış aylarında uygun hava koşullarını sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi sayesinde yapının içinde yoğuşma problemi engellenmekte olup, ısıtma ve soğutma masraflarında tek kat brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca, Thermo-Roof çatı sisteminde yarı saydam branda tercih edildiğinde yapının içinde gün ışığından faydalanılabilmektedir.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi