Solution Etkinlik Serisi

Röder Solution Etkinlik Çadırları

Solution Serisi, VIP etkinlikler, showroomlar, satış ofisleri gibi plaza konsepti ve konforu istenen tüm projeler için özel tasarıma sahip çadır sistemleridir. Solution serisi çadır sistemlerini çift katlı olarak kurmak da mümkündür.

VIP etkinlikler için tasarlanmış olan Solution Serisi çadır sistemlerinin, standart çadırlardan farklı olarak çatı eğimi 5 derecedir.  Yan cephe kaplamaları cam panel veya alüminyum panel olarak tercih edilebilir. Böylece, çadır kalıcı yapı görünümüne kavuşmaktadır. Kapı tercihlerinde alüminyum veya PVC çift kanatlı camlı kapılar ya da sensörlü camlı kapılar seçilebilir. Zemin yükseltmesi olarak ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemin çözümleri uygulanabilmektedir.

Çadırın çatı kaplamasında ise Thermo-Roof çatı sistemi kullanılmaktadır. Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile tasarlanmış ısı yalıtımı sağlayan çatı teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sisteminde, çadırın çatı kaplaması çift kat brandadan oluşmakta ve özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki tabaka  arasında sürekli bir durgun hava tabakası oluşması sağlanmaktadır.

Yaz ve kış aylarında uygun hava koşullarını sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi sayesinde yapının içinde yoğuşma problemi engellenmekte olup, ısıtma ve soğutma giderlerinde tek kat brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca, Thermo-Roof çatı sisteminde yarı saydam branda tercih edildiğinde yapının içinde gün ışığından faydalanılabilmektedir.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi