KAMU KURUMLARININ İHTİYAÇLARINA ÖZEL HIZLI VE PRATİK KAPALI ALAN ÇÖZÜMLERİ

RÖDER, kamu kurumlarının ihtiyaçlarına özel anahtar teslim, pratik kapalı alan çözümleri sunuyor. Yapılar 10 metre genişliginden başlayarak 40 metre genişlik ve sınırısız uzunluk seçenekleri sunarken, alev yürütmez branda ve sandviç panel uygulamaları ile ekstra güvenlik ve ısı yalıtımı sağlanıyor. Thermo-roof çatı sistemi ile mevsim koşullarının olumuz etkileri azalırken, hem sıcak hem de soğuk hava filtreleniyor.

RÖDER, kamusal alanda Türkiye’nin 81 ilinde hızlı montaj ve demontaj hizmeti veriyor. Projeler, dekorasyon alernatifleri ile birlikte anahtar teslim olarak sunuluyor. 63 yıllık RÖDER tecrübesi, uygun maliyet, satın alma ve uzun dönem kiralama seçenekleri ile RÖDER Çadır Sistemleri kamusal alanda hızlı ve pratik kapalı alan ihtiyaçları için ideal çözüm.

COVID-19’LA MÜCADELE KOMPLEKSİ, RUSYA

RÖDER Grup Rusya tarafından hayata geçirilen projede, COVID-19 ile mücadelede hizmet vermek üzere 22 adet çadır hastane kurulmuştur. Her bir yapı 20 metre genişlik ve 60 metre uzunluğa sahip H-Line Serisi çadır sisteminden oluşmaktadır. Yapılarda brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi uygulanmıştır. Cephelerde ise ısı yalıtımı sağlayan sandviç panel uygulaması yapılmış olup, çadır içerisinde mimari ihtiyaçlara uygun odalandırmalar yapılmıştır.

Alan 25.400m2
Yapı Sistemi 22
Kurulum Süresi 14 Hafta
Uzunluk 1.270m

BOCHUM MÜLTECİ KONAKLAMA KOMPLEKSİ, ALMANYA

Almanya’nın Bochum kentinde hayata geçirilen projede, mülteci konaklama kompleksi olarak hizmet vermek üzere 12 adet H-Line Serisi yapı sistemi kurulmuştur. Toplam 3.600 m² 'lik kullanım alanı saglayan projede, her bir yapı 10 metre genişlik ve 30 metre uzunluğa sahiptir. Her yapı 56 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Kurulumu 6 hafta süren proje beton zemin, odalandırma, temel aydınlatma, havalandırma, pencere ve kapı sistemleriyle anahtar teslim sunulmuştur.

Alan 3.600m2
Yapı Sistemi 12
Kurulum Süresi 6 Hafta
Uzunluk 360m

WAIC KONFERANS SALONU, ÇİN

RÖDER Grup Çin tarafından konferans salonu kompleksi olarak hizmet vermek üzere tasarlanan projede 3 adet Big Tent Serisi yapı sistemi kurulmuştur. Toplamda 6.500 m² alan sağlayan kapalı alan sistemi, 225 metre uzunluğa sahiptir. Ön cephelerde cam panel uygulaması yapılmış olup, yapı içerisine maksimum ışık geçirgenliği sağlanmıştır.

Alan 6.500m2
Yapı Sistemi 3
Kurulum Süresi 3 Hafta
Uzunluk 225m
Tıbbi Tesis Çadırları

Tıbbi Tesis Çadırları

Kamu kurumları tarafından aktif olarak kullanılan ve istenen her yerde tıbbi çalışmaların yapılmasına imkan tanıyan tıbbi tesis çadırları ve seçenekleri, zengin çeşitliliğiyle tüm taleplere eksiksiz yanıt verir. Kamu kurum ve kuruluşlarının kapalı alan ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veren bu çadır sistemler, hızlı ve pratik kullanım imkanı sunar. Etkili ve düşük maliyetli çözümler olarak beğeninize sunulan tıbbi tesis çadırı modelleri, istenen ölçülerde tasarlanarak üretilir. İhtiyacınız olan genişlik ve uzunlukta tasarlanan bu çadırlar, dayanıklı yapılarıyla da farkını gösterir. Su geçirmez ve alev yürütmez kumaşıyla güvenli kullanım olanağı sunar. Her mevsim rahatlıkla kullanılan çadır sistemlerini incelemek için bizden destek alabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik tercihlerde bulunabilirsiniz.

Mülteci Konaklama Çadırları

Mülteci Konaklama Çadırları

Günümüzde en büyük ihtiyaçlar arasında yer alan mülteci konaklama birim çadırları ve modelleri, barınacak yerleri olmayan çok sayıda kişinin güvenli ve konforlu bir şekilde konaklamasına imkan tanır. İstenen ölçülerde ve özelliklerde tasarlanarak ideal kapalı alanların oluşturulmasını sağlayan çadırlar, farklı kişi kapasiteleriyle üretilerek beğeninize sunulur. Bu sayede beklentilerinize yanıt veren seçeneklere zahmetsizce ulaşmanız mümkün olur. Mülteciler için uygun şartları sunan bu tarz yaşam alanları, yağmurdan ya da rüzgardan etkilenmeyecek dayanıklılığa sahiptir. Böylece kavurucu sıcaklarda ya da soğuk kış günlerinde dahi rahat bir kullanım sunar. İçleri geniş ve ferah olan mülteci konaklama çadırları, üstün kalitedeki yapısıyla uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılır. Bütçe dostu olmasıyla da dikkat çeken ürünler, kapalı alan ihtiyaçları için ekonomik ve pratik çözümler sunar.

Okul ve Kreş Çadırları

Okul ve Kreş Çadırları

Okula ya da kreşe gidecek olan çocuklar için kapalı alanlara ihtiyaç duyulur. Bu noktada kamu kurumları ya da kuruluşları sıklıkla çadır sistemlerinden yararlanır. Kapalı alanlar için etkili, ekonomik ve pratik çözümler olarak karşımıza çıkan bu tarz çadırlar, öğrencilerin gün içerisinde rahat olmasına imkân tanır. Konforlu olmasıyla dikkat çeken tasarımlar, ferah ve geniş yapısıyla çocukların verimli olmasına olanak sunar. Ekstra güvenlik ve ısı yalıtımı özelliğiyle memnuniyet yaratan okul ve kreş çadırları ve sistemleri, her mevsim rahatlıkla kullanılabilir yapıdadır. Yağmur, rüzgâr, kar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez ve güvenli kullanım alanı sunarak ihtiyaçlara eksiksiz yanıt verir. Farklı kapasitelerde ve özelliklerde tasarlanarak beğeninize sunulan çadırlar, her ihtiyaca ve beklentiye yanıt verebilecek çeşitliliktedir.

Amfi ve Derslik Çadırları

Amfi ve Derslik Çadırları

İçi geniş ve ferah olan amfi ve derslik çadırları, kullanım açısından birçok avantaj sunar. Kaliteli malzemelerden ve materyallerden üretilerek beğeninize sunulan bu tür çadır sistemleri, öğrencilerin güvenli bir alanda ders çalışmalarına imkan tanır. Yağmurdan, rüzgardan ya da kardan etkilenmeyen bu ürünler, ısı yalıtımı konusunda da oldukça başarılıdır. Bu sayede hem soğuk kış günlerinde hem de sıcak yaz aylarında öğrencilerin konforlu bir şekilde derslere adapte olabilmelerine yardımcı olur. Kamu kurum ve kuruluşları tarafından sıklıkla tercih edilen bu çadırlar, kapalı alan ihtiyaçlarına etkili çözümler getirir. Bütçeleri zorlamayan ve uzun ömürlü olan tasarımlar, kolay kurulabilir özelliğiyle de dikkatleri üzerine toplar. Aynı zamanda hafifliğiyle kolaylıkla taşınan bu çadırlar, istenen herhangi bir yere zahmetsizce götürülebilir ve kısa sürede kurularak kullanım için hazır hale getirilebilir.

Konferans Salonu Çadırları

Konferans Salonu Çadırları

Çok çeşitli konferanslar, iş toplantıları vb özel etkinlikler için sıklıkla tercih edilen konferans salonları, günümüzde özel olarak tasarlanan çadırlar olarak karşınıza çıkar. Özellikle kamu kurumları ve kuruluşları tarafından aktif olarak tercih edilen konferans salon çadırları ve sistemleri, pratik ve işlevsel yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Fonksiyonel kullanım imkanı sunan ve konforlu alanlar sağlayan bu tür çadırlar, etkinliklerin yapılacağı yer konusundaki kısıtlamaları ortadan kaldırır. İstenen her yerde keyifli ve konforlu konferans salonu edinmenizi sağlar. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden özenle tasarlanan çadırlar, her mevsim kullanım imkânı sunar. Olumsuz hava şartlarında dahi güvenli ve rahat alan sunar. Birbirinden farklı kapasitelerde tasarlanan bu ürünler, çok çeşitli donanımlarla beğeninize sunularak ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verir.

Yemekhane ve Kantin Çadırları

Yemekhane ve Kantin Çadırları

Çok çeşitli alanlarda yemekhanelere ya da kantin gibi alanlara ihtiyaç duyulur. Bu tür ihtiyaçların ekonomik bir şekilde karşılanmasına imkân tanıyan yemekhane ve kantin çadırları, geniş iç hacmiyle ferah alan sunar. Aynı zamanda kullanışlı ve pratik bir tasarıma sahip olan çadır sistemleri, kısa sürede kolaylıkla kurularak kullanılabilir hale getirilir. Ayrıca istenildiği an tekrar sökülerek başka herhangi bir yere taşınabilir ve tekrar kurulum işlemleri gerçekleştirilebilir. Hafifliği sayesinde zahmetsizce taşınan çadır sistemleri, yalıtım, aydınlatma gibi özellikleriyle de konforlu alanlara sahip olmanızı sağlar. Olumsuz hava şartlarında dahi sorunsuz bir kullanım imkânı sunan ürünlere firmamızdan destek alarak ulaşabilir, siz de kusursuz işleviyle öne çıkan bu çadırlara sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kamu Çadırları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kamu çadırlarının model seçenekleri nelerdir?
Kamu kurum ve kuruluşları tarafından kullanılan kamu çadırları, kapalı alan çadırlarına etkili çözümler sunar. Tıbbi tesis çadırından okul ve kreş çadırına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu çadır sistemleri, oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu sayede isteyen herkes kendi ihtiyacına ve talebine uygun seçeneklere zahmetsizce ulaşma imkânı bulur. Küçük boyutlu modellerden oldukça büyük tasarımlara kadar birbirinden farklı boyutlardaki bu çadırlar, 10 metre genişliğinde olabileceği gibi 40 metre genişliğinde de olabilir. Ayrıca isteğe göre ekstra güvenlik de sağlanabilir. Ayrıca ısı yalıtımı olan modeller de mevcuttur. Aydınlatma sistemleri farklılaşan tasarımlar ise farklı ihtiyaçlara eksiksiz yanıt verir.
Kamu çadırlarının fiyatları neye göre değişkenlik göstermektedir?
Kamu çadırlarının fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çadır sistemlerinin modelleri ve tasarım özellikleri fiyatlar üzerinde etkili olur. Ayrıca çadırların ölçüleri ve ek donanım özellikleri de fiyatların değişmesine neden olan unsurlardandır. Bu nedenle öncelikle ihtiyaçlarınız doğrultusunda çadırların sahip olması gereken özellikleri belirlemeniz, ardından bu tarz sistemlerin fiyatları konusunda net bilgi edinmeniz doğru olur. Kaliteli ürünleri her zaman en uygun fiyatlarla sunan firmamızdan, fiyat teklifi alarak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.
Kamu çadırı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?
Kamu çadırı alırken seçim sürecinde titiz davranmanız önemlidir. Bu tür çadırların öncelikle kullanım amacınıza uygun olması gerekir. Ayrıca beklentilerinizi de eksiksiz karşılayan seçeneklere yönelmeniz doğru olur. Zengin seçenek yelpazesinin bulunduğu firmamız bünyesinde etkili çözümler sunan kamu çadır sistemlerine anında ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu çadırlar kaliteli ve güvenilir olmasına rağmen avantajlı fiyatlarla beğeninize sunulur. Dayanıklılığıyla güvenli kullanım imkânı sunan bu ürünlerin kurulumu da oldukça kolaydır.
Kamu çadırının özellikleri nelerdir?
Çok çeşitli nedenlerle kamu kurum ve kuruluşları tarafından kullanılan bu çadır sistemleri, birbirinden farklı özelliklerle tasarlanarak üretilir. Bu sayede de çok geniş kullanım alanı bularak her ihtiyaca eksiksiz şekilde yanıt verir. Çadırın büyüklüğüne karar vererek yeterli kapasitesi olan modellerin sahibi olabilirsiniz. Bünyemizde yer alan kamu çadırları farklı ebatlarda beğeninize sunulur. Her türlü iklim koşuluna uygun şekilde tasarlanan bu çadır sistemleri oldukça dayanıklıdır. Böylece konforlu ve güvenli bir alan yaratılması mümkün olur. Fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çeken çadırlar, yeni nesil teknolojilerle donatılarak zenginleştirilir. Siz de kurulum kolaylığıyla da öne çıkan kamu çadırlarına firmamızdan destek alarak sahip olabilirsiniz.
Kamu çadırı tercih eden sektörler hangileridir?
Kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan üretilen kamu çadırı sistemleri, olumsuz hava şartlarında dahi konforlu ve güvenli bir alan yaratır. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bu tarz çadırlar özellikle tıbbi tesisler, mülteci konaklama birimleri, okul ve kreşler, amfi ve derslikler, konferans salonları, yemekhaneler ve kantinler için aktif olarak tercih edilir. Betonarme binalara oranla çok daha düşük maliyetli ve pratik kullanımlı olan kamu çadırları, çok çeşitli modellerle karşınıza çıkar. Bu sayede farklı ihtiyaçlara ve beklentilere tam olarak yanıt verir. Klasik tasarımların yanı sıra kişiselleştirilmiş seçenekleri de bulunan bu çadırlar için bizden profesyonel destek alabilirsiniz.
Kamu çadırı satın almanın sağladığı avantajlar nedir?
Çok çeşitli avantajlarıyla ön plana çıkan kamu çadırı sistemlerini satın alarak kapalı alan ihtiyacınızı düşük maliyetle karşılayabilirsiniz. Kurulum kolaylığıyla rahat kullanım imkânı sunan bu ürünlere bütçenizi zorlamadan sahip olabilir, dilediğiniz alanda kapalı alan yaratabilirsiniz. Hafifliği nedeniyle istediğiniz alana zahmetsizce taşıyabileceğiniz bu çadırlar, sağlamlığı sayesinde uzun ömürlü olur. Farklı hava koşullarında da sorunsuz kullanım imkânı sunarak konforlu bir alan oluşturur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek beklentileriniz doğrultusunda kamu çadırı satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Katalog İncele Projeleri İncele +90 216 340 89 10
Daha Fazla Bilgi