Çelik Konstrüksiyon Çadır

Çelik Konstrüksiyon Çadır
İçindekiler

  Deprem bölgesinde yer alan ülkemizde, hem hafif hem de sağlam yapı malzemeleri kullanılması önemlidir. Bu açıdan çelik, büyük avantaj sağlayan bir malzeme olmuştur. Çeliğin bu kadar çok tercih edilmesinin birçok sebebi vardır. Beklenmedik gerilimlere karşı sunduğu direnç, inşaat süresinin kısalması, ekonomik olmasının yanı sıra çevre dostu bir malzeme olması da bunların arasında sayılır.

  Çelik Konstrüksiyon Yapıların Avantajları Nelerdir

  Çelik konstrüksiyon yapıların en büyük avantajı hem zamandan hem de yerden tasarruf sağlamasıdır. Çoklu kullanım imkanı sunan bu yapılar, sökülüp yeniden başka yerde kullanmaya imkan verir. Kullanılan malzeme aşınmaz, hafif ve sağlamdır. Çelik kullanmanın diğer avantajlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  Ekonomiktir, maliyet açısından tasarruf sağlar.

  • Yapımı kolay ve hızlıdır, zaman açısından tasarruf sağlar.
  • Yapı içerisinde direkt kullanımı azaltır, bu sebeple de mekandan tasarruf sağlar.
  • İhtiyaca uygun şekillendirilebilir.
  • Depreme ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Paslanma olmaz ve uzun seneler ilk günkü dayanıklılığında hizmet verir.
  • Kolay nakliye imkânı sunar.
  • Isı yalıtımı yapılması kolaydır.

  Çelik yapıların hızlı monte dilmesi bu tür yapı malzemelerinin çok fazla tercih edilmesini sağlayan bir diğer önemli unsurdur. Zemin hazırlandıktan sonra en fazla 1 ay içerisinde kolayca monte edilir, kullanıma hazır hale gelir.

  Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Röder Farkı

  Röder olarak, çadır sistemlerinde sunduğumuz hizmetlerle birçok başarılı projeye imza attık. Çadırlar, son yıllarda geçici süreli kapalı alan ihtiyaçlarını en iyi karşılayan alternatiflerdir. Firmamız çadır sistemlerinde kullandığı çelik konstrüksiyon yapı malzemesi ile ekonomik, sağlam çözümler sunar.

  Çelik yapılar hızlı kurulmasının yanı sıra maliyeti düşürür. İstenilen boyutlarda hazırlanması da size özel çözümler sunulmasını kolaylaştırır. Ticari veya özel amaçlı olsun, her türlü mekan ihtiyacınızda Röder olarak yanınızda yer alıyoruz.

  Çelik yapılar, mekan içerisinde gereksiz ve mekanı daraltan direklerin olmasını engeller. Bu açıdan size geniş kullanım alanı sunar. Röder olarak sunduğumuz çözümlerde aydınlatmadan yalıtıma, kapı pencere seçeneklerinden ısıtma veya soğutma sistemlerine kadar ihtiyacınıza uygun her türlü özellik veya aksesuarı da dâhil ediyoruz. İsterseniz tek katlı isterseniz çok katlı çelik konstrüksiyon çözümlerimiz ile projelerinizi sorunsuz şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

  Katalog İncele 0216 340 8910
  Daha Fazla Bilgi