Tenis Kortu Çadırı

Tenis Kortu Çadırı
İçindekiler

  Günümüzde ise tenis kortu çadırı kullanılarak, yılın her günü konforlu şekilde tenis oynanması mümkün hale gelir. Maliyetinin uygun olması sayesinde pek çok tesis, tenis kortlarını bu şekilde kapatarak, alanlarının yılın her günü hizmet vermesini sağlar.

  Özel bir malzeme kullanılarak yapılan bu çadır, istendiği takdirde yaz mevsiminde kolayca sökülebilir. Işığı geçiriyor olmasıyla enerji tasarrufu yapılmasını sağlar ve gündüzleri çadırın içinin ayrıca aydınlatılmasına gerek kalmaz.

  Tenis Kortu Çadırı Özellikleri Nelerdir?

  Dört mevsim kullanılabilen tenis kortu çadırı, bu sporun yapılmasına uygun olarak hazırlanırken bir inşaat faaliyeti gerektirmiyor olması sebebiyle de çok kısa bir sürede kurulumunun tamamlanmasını sağlar. Gün geçtikçe kullanım alanı genişlemekte ve artık sadece spor tesislerinde değil otellerde, tatil köylerinde de bu çadırın kullanılmaya başlandığı görülür. Özellikleri ve sunduğu avantajları ise şu şekilde saymak mümkündür;

  Kubbeli bir yapısı vardır ve bu sayede rüzgardan etkilenmediği gibi yağmur ve kar yağması halinde çadırın üzerinde birikmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

  • Tavan yüksekliğinin istenen şekilde ayarlanabiliyor.
  • Işığı %80 oranında geçirgen olmasıyla içinin aydınlık olması, enerjiden tasarruf edilmesini sağlar.
  • Bütçe dostudur.
  • Kurulumunun kısa sürede yapılması, yere sabitlenmiyor olması sayesinde gerektiğinde sökülerek başka bir alana kolayca taşınabilir.
  • İçinde hava sirkülasyonu olmasıyla sağlığa da uygundur.

  Tenis Kortu Çadırı Nasıl Kurulur?

  Özel bir şekilde üretilmekte olan tenis kortu çadırı kurulumu çok pratik olmakla birlikte RÖDER bu kurulumu ücretsiz olarak yaparlar. Esnek yapısı sayesinde çadıra değdiğinizde bir yerinizin yaralanması gibi bir durum söz konusu olmaz.

  Su geçirmez yapısı ile kış mevsiminde de kullanılıyor olmasıyla tenisi dört mevsim oynanabilen bir spor haline getirir. Tenis kortu çadırı sistemlerinde, firmamızın sizler için hazırladığı özel tasarımlar olarak bulunur. Tüm ürünlerimiz AB standartlarında ve garantili olarak üretimi yapılır. Çadırın üretimini olduğu gibi kurulumunu da hızlı bir şekilde, nereye isterseniz yapılır. Röder olarak ihtiyacınız olan kapalı alan sistemleri her zaman en uygun fiyatlarla size sunmak için çalışırız.

  Katalog İncele 0216 340 8910
  Daha Fazla Bilgi