taziye-cadiri

Dört mevsim kullanılabilen taziye çadırı, cenazesi olan kişilerin taziye için gelen kişileri ağırlamaları için kapalı mekan oluşturulmasında pratik çözümler sunar. Özel bir şekilde imalatı yapılan bu çadır, kışın dört tarafı kapalı olarak kullanılırken yaz mevsiminde ise duvar bölümleri olmayacak şekilde de kullanılabilir. Bu şekilde yaz aylarında içerinin daha serin ve havadar olması sağlanır. Kışın ise dört tarafının kapalı olmasıyla soğuk havadan, kar, yağmur gibi yağışlardan da etkilenilmesi önlenir.

28 Temmuz, 16:07

Bu sistemler, kurulmasının ve sökülmesinin kolay olmasıyla da öne çıkar. Son yıllarda özellikle belediyelerin sunmakta olduğu bir hizmet olarak da sıklıkla tercih edilir. Cenazesi olan vatandaşların evlerinin önüne uygun olan bir alana taziye çadırı kurularak, cenaze sahibinin bu konuda düşünmesine gerek kalmaz. Belli bir süre olarak kullanılan çadır sürenin bitiminde yine belediye görevlileri tarafından sökülerek götürülür.

Taziye Çadırı Özellikleri Nelerdir

  • Hafif malzemeden yapılan bu çadırın taşınmasında da zorluk yaşanmaz.
  • Pencereli olarak tasarlanır, bu da içeri gün ışığının girmesini sağlar.
  • Çatılı olarak yapılan taziye çadırı yağmur ve kar birikmediği için çökme gibi sorunlar yaşanmaz.
  • Yapımında alev yürümez malzeme kullanılarak, içinde bulunan insanların herhangi bir yangın esnasında zarar görmeleri de önlenir.
  • İçerisinde dikmeler olmadığından kesintisiz bir iç alan kullanımı sunar.
  • Çok fazla yer kaplamadığında, kullanılmadığında saklanması da kolaydır.
  • Dayanıklıdır, çok uzun süreler kullanılabilir.

Her ne kadar cenazelerde taziye amaçlı olarak kullanılmasının yanı sıra farklı amaçlarda da kullanımı mümkündür. Bu amaçların arasında düğünlerde yemek dağıtılması, afet zamanlarında yine zarar gören kişiler için yemek dağıtımı çadırları olarak da kullanılır.

Taziye Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

Günümüzde çadırların kullanımının pratik olması ve çok amaçlı çözümler sunması ile gördüğü ilgi artmıştır. Çok farklı amaçlarla çok çeşitli boyutlarda çadır sistemleri ile geçici kapalı alan ihtiyaçları karşılanır.

Röder olarak kaliteli malzeme ve işçiliğe önem vermekteyiz. Bu sayede taziye çadırı gibi pek çok kez kurulması, sökülmesi gereken çadırlarımızın,  uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılması mümkün olur. İhtiyaca göre büyüklüğü farklı olarak tasarlanır ve Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olan kişilere ulaştırılır.

Garantili olarak üretim yapıyor ve her zaman müşteri memnuniyetinin yüksek olmasını sağlıyoruz. Size uygun fiyat çözümlerimiz için firmamız ile iletişime geçebilir ve deneyimli personelimiz ile görüşebilirsiniz. Çadırın satın alınması gibi aynı zamanda kısa süreli ihtiyaçlar için kiralanması da söz konusu olmakta bu konuda da firma olarak çözümler sunmaktayız.

Ürünlerimiz

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi