santiye-cadiri

Şantiye alanları, yapılan işin gereği hareketli mekanlardır. Sürekli olarak insan, araç veya malzeme giriş-çıkışı olup bunların hava koşullarından korunması ve güvenliklerinin sağlanması gerekir. Şantiye alanlarında sürekli olarak, geçici kapalı alanlara ihtiyaç duyulur. Prefabrik veya çelik konstrüksiyon yapılar şantiyeler için maliyetli olduğundan, bu maliyetleri aza indirmek için en iyi çözüm, şantiye çadırı ile sağlanır.

28 Temmuz, 19:07

Çelik konstrüksiyon veya prefabrik yapılar hızlı kurulsalar dahi üretim süreci ve montajı karmaşıktır. Ayrıca sökülmesi ve yeni bir yere yeniden inşa edilmesi de para, zaman ve emek ister. Şantiye çadırı kolay kurulması, karmaşık iş süreçleri getirmemesi ve çok düşük maliyetli olması açısından inşaat alanlarında en uygun kapalı alan çözümleri olurlar.

Şantiye çadırları farklı şekil ve ölçülerde olabilir. Bu açıdan ihtiyaca uygun şekillenmesi de bu sistemlerin sağladığı avantajlar arasındadır.

Şantiye Çadırı Özellikleri Nedir?

Şantiye çadırlarının dış yüzeyi genellikle PVC polyesterdir. İstenilirse iç yüzeyine yalıtım da yapılabilir. İskeleti çelik konstrüksiyondan oluşur. Şantiye çadırlarının diğer özelliklerini de şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Şantiye çadırları istenilen her ölçüde yapılabilir.

  • Yüksek kalite standartlarına göre üretimi yapılan bu çadırlar alev yürümez özelliktedir.
  • Su geçirmezdir.
  • İsteğe bağlı olarak pencere veya metal kapı seçenekleri eklenebilir.
  • Uzun ömürlüdür, aşınma, yırtılma olmaz.
  • Kar, yağmur veya güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.
  • Kullanım alanına göre bu çadırlar farklı şekilde tasarımı yapılabilir.
  • Sökülmesi ve taşınması kolaydır.
  • Söküldüğünde çok yer kaplamaz.
  • Hızlı montaj yapılır, karmaşık iş süreçleri gerektirmez.

Şantiye tipi çadırlar inşaat alanlarının yanı sıra doğal afetlerde veya inşaat alanlarında farklı kapalı alan ihtiyaçlarında da kullanılır. Yemekhane, yatakhane, garaj gibi geniş kullanım alanı vardır. Kullanım alanına göre istenilen ekipman veya akşamlarda kolaylıkla eklenebildiğinden konforlu kullanım alanı sunar.

Şantiye Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

Geniş kullanım alanı ve sağladığı avantajlara nazaran şantiye çadırı maliyetleri oldukça düşüktür. Bütçe dostu bu sistemler hızlı, güvenilir ve konforlu kapalı alanlar sunar. Şantiye çadırları farklı ölçülerde imal edilir. Fiyatları etkileyen en önemli unsur ölçüleridir. Ayrıca kullanım alanı da fiyatların değişmesine neden olur. Çünkü yatakhane için kullanılacak bir şantiye çadırında yalıtım, ısıtma, soğutma, aydınlatma gibi unsurlar gerekecektir. Ayrıca pencere ve kapı sistemleri de olması gerekir. Bunlar da fiyatların değişmesine neden olur.

Şantiye çadırı fiyatlamasında ihtiyacın doğru belirlenmesi bu açıdan önemlidir. Röder olarak konusunda tecrübeli ve bilgili teknik ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyerek, size en uygun çadır sistemleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Şantiye çadırı ihtiyaçlarınızda kaliteli malzeme ve işçiliğin yanı sıra bütçe dostu fiyatlar için bizi arayabilirsiniz.

Ürünlerimiz