S-Line Endüstriyel Seri

Röder S-Line Endüstriyel Çadırları

S-Line Serisi küçük kapsamlı depolama vb. ihtiyaçlar için hızlı çözüm sunan endüstriyel tip ekonomik çadır sistemleridir.

S-Line Serisi depo çadır sistemleri özellikle mevcut üretim tesislerine gerekebilecek ek alanlar için en pratik ve uygun maliyetli kapalı alan çözümleridir. S-Line Serisi 5 metre eninden başlayan temiz açıklıklı (kolonsuz) yapılar sunmaktadır. 2,5 metrelik aks mesafeleri ile sınırsız olarak uzatılabilmektedir.

S-Line Serisi çadır sistemlerinin konstrüksiyonu anodize alüminyum profillerden meydana gelirken, cephe kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı polyester kumaş, trapez saç panel veya sandviç panel tercih edilebilmektedir.

Standart uygulamaların yanı sıra S-Line çadır sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Kapı tercihlerinde sürgülü perde tipi branda kapı, hızlı açılır PVC kapı, seksiyonel kapı, körük sistemleri vb. lojistik kapı tercihleri uygulanabilmektedir. Zemin olarak yükseltilmiş ahşap zemin veya beton zemin çözümleri sunulabilmektedir.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi