roder-covid-19-ile-mucadelede-hizli-ve-esnek-kapali-alan-cozumleri-sunuyor

COVID-19 krizi şüphesiz tüm dünyayı etkisi altına aldı. Bu kriz ile mücadelede RÖDER, acil yardım ve sosyal mesafe ihtiyaçları için hızlı ve esnek kapalı alan çözümleri sunuyor.

15 Aralık, 14:12

RÖDER Rusya Kommunarka'da 22 Çadır Hastane kurdu!

Rusya'da faaliyete geçen 8.400 m² alan üzerine kurulu RÖDER çadır hastane kompleksi mevcut şehir hastanesinin kapasitesini ikiye katlayarak, bölgedeki sağlık sistemini desteklemede kilit rol oynadı. 

Rusya'daki en büyük koronavirus hastane kompleksi projesi için RÖDER Rusya her biri 20 m x 60 m boyutlarında 20 hastane binası, 20m x 40m boyutunda laboratuar binası ve 20m x 70m boyutlarında idari bina inşa etti. Bu tesis, 919 hasta odası ve 330 yoğun bakım yatağı kapasitesi ile Bölge Devlet Hastanesi'nin mevcut kapasitesi iki kattan fazla artırdı. Hastalar duşların yer aldığı konforlu odalarda konaklarken, tüm ranzalar oksijen besleme sistemleri ve personel çağrı düğmeleri ile donatıldı. Hava filtreleme sistemleri güvenlik sağlandı. Tesise soyunma odaları, duşlar ve dinlenme alanları gibi personel alanları da entegre edildi. RÖDER yapıları, ISO paneller ve termal branda çatı sistemi ile tasarlanarak kullanıcılara sıcak bir ortam sundu.

COVID-19 ile Mücadelede Kapalı Alan Çözümleri Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

tibbi-tesis-cadirlari

İlave Tıbbi Tesisler

Hızlı ve kolay kurulabilen modüler yapı sistemleri ile sağlık kuruluşlarının kapasitelerinin artırılmasına yardımcı oluyoruz.

karantina-cadirlari

Karantina Alanları

Yalıtım ve iklimlendirme dahil konforlu ve güvenli karantina alanı çözümleri sunuyoruz.

koridor-ve-kabul-alanlari

Ek Koridor ve Kabul Alanları

Mevcut tesislerinize ek alanlar yaratarak sosyal mesafeyi korumanıza yardımcı oluyoruz.

izole-eğitim-alanlari

İzole Eğitim Alanları

Sosyal mesafenin korunarak, yüz yüze eğitimin sürdürülebilmesini sağlayan modüler yapılar sunuyoruz.

izole-ofis-alanlari

İzole Ofis Alanları

Ofis çalışanlarının sosyal mesafeyi koruyarak verimli bir çalışma ortamına sahip olmasını sağlıyoruz.

izole-yemekhane-alanlari

İzole Yemekhane ve Restoran Çözümleri

Kamu, özel sektör ve üretim tesislerinin yeme içme alanlarında ve restoranlarda sosyal mesafenin korunmasını sağlayacak ek alanlar oluşturuyoruz. 

Siz de COVID-19 ile mücadelede kapalı alan ihtiyaçlarınız ile ilgili garantili üretim yapan firmamız ile görüşebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. 

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi