Protokol Çadırları

Tören çadırı olarak da adlandırılan protokol çadırı, dış mekânlarda yapılacak organizasyonlarda katılımcıları yazın güneşin ışınlarından, kışın ise yağmur, rüzgâr veya kar gibi sert mevsimsel koşullardan koruyan çadır sistemleridir. Bu çadırlar çeşitli ebatlarda üretilir. Çok büyük ebatlarda olabildiği gibi daha küçük ebatlarda da bu tarz çadırlardan bulmak mümkündür.

Tören çadırları törenler veya resmi geçitler sırasında sıklıkla protokol kısmını korumak amacı ile kullanılması sebebi ile protokol çadırı olarak anılırlar. Bu tarz çadırların kullanım alanı çok geniştir. Törenler yanı sıra özel gün veya gecelerde, toplantılarda, düğün veya davetlerde misafirlerin konforlu ve rahat oturması, yemek yemesi için iyi bir alan sağlar.

Protokol çadırı

Bu tarz çadırların kalitesi kullanıldığı yer açısından önemlidir. Üst düzey protokol için sıklıkla kullanılan bu tarz çadırların iskeletinden kaplanacak brandasına, işçilikten montajına kadar kalite ön planda olmalıdır. Bu açıdan da kurumsal firmalar ile çalışılması bu süreçlerin doğru ve efektif işlemesini sağlayacak önemli bir unsurdur.

protokol-cadirlari

Protokol çadırları geçici süreli kullanımlar için tercih edilir. Bu sebeple sıklıkla kiralama yolu ile kullanılır. Kiralama yapılacak çadır firmasının iyi seçilmesi önemlidir. Kurumsal bir firma kurulumdan etkinlik bitip toplanmasına kadar üst düzey hizmet sunar. Bu da etkinliklerin başarısı açısından önemlidir.

 

Proje Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Tüm etkinlik ihtiyaçlarınızda kullanılmak üzere çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN
0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi