Prefabrik Spor Salonu

Prefabrik Spor Salonu
İçindekiler

  Özel çelik konstrüksiyon ile hazırlanan spor salonu, üzeri ve etrafı kaliteli malzeme ile kapatılarak içinde spor yapacak kişilerin iklim şartlarından etkilenmesi önlenir. Kurulduğu alana sabit kalması zorunlu yoktur. Bu sebeple de istenildiği takdirde sökülerek başka bir alana taşınır ve tekrar kurulması mümkün olur.

  İstenen genişlikte ve yükseklikte tasarlanıyor olmasıyla da içinde istenen her sporun yapılması mümkün kılar. Güvenliğin ön planda tutulduğu prefabrik spor salonu güneş ışığını geçirmediği gibi yağmur ve kar gibi yağışlardan da etkilenmeden uzun yıllar boyunca rahat ve konforlu bir kullanım sunar.

  Neden Prefabrik Spor Salonu Tercih Edilmelidir?

  Bir spor salonu işletmek istediğinizde betonarme bir yapı olması halinde, inşaat maliyetleri oldukça yüksektir. Tuğla, alçı ve daha pek çok inşaat malzemesi kullanılmadığından da, üretimi ve kurulumu çok daha kısa bir sürede tamamlanarak, işletilmeye hazır hale getirilir.

  Bu sistemler gerektiğinde büyük tesislerde açık alanın bir bölümünün bu şekilde kapatılarak kapalı alanda elde edilmesinde de kullanılır. Bu şekilde istenilen ölçülerde özel bölümler elde edilir. Geniş iç hacmi ile hem havadardır hem de kesintisiz kullanım alanı sunar. Bu da sporcuların da sağlıklı bir ortamda bulunmasını ve sporlarını rahat yapmasını sağlar.

  Prefabrik Spor Salonu Sistemlerinde Firmamızı Tercih Etmenin Avantajları

  Her ne kadar prefabrik spor salonu uygun maliyetli olarak düşünülmekteyse de, kaliteyi ön planda tutmayan bir firma ile çalışılması halinde beklenen verimin alınması mümkün olmaz. Röder olarak bizler kaliteden ödün vermemekte, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine özel çözümler üretmekteyiz.

  Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve yine deneyimli çalışanlarımızın yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

  Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik spor salonu kuruyoruz. Anahtar teslim projelerimizde, teslim sonrası işletmeye hemen hazır sistemler ile hizmetlerimizi veriyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Katalog İncele 0216 340 8910
  Daha Fazla Bilgi