Polygon Hall Spor Serisi

Röder Polygon Hall Spor Çadırları

Polygon Hall Serisi, tüm spor disiplinleri için kapalı spor salonları oluşturmada pratik ve kaliteli çözümler sunan çadır sistemleridir.

Polygon Hall Serisi, 10 metre eninden başlayan temiz açıklıklı (kolonsuz) yapılar sunar. 5 metrelik aks mesafeleri ile sınırsız uzayabilmekte olup, hiçbir malzeme kaybı olmadan farklı bir alana taşınıp tekrar kurulabilmektedir.

Polygon Hall çadır sistemlerinin konstrüksiyonu anodize alüminyum profillerden meydana gelirken, cephe kaplamaları standart uygulamalarda her iki tarafı PVC kaplı polyester kumaştan imal edilmektedir.

Standart uygulamaların yanı sıra Polygon Hall çadır sistemleri tüm spor disiplinlerinin ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Cephe kaplamaları için cam panel, aluminyum kompozit panel veya sandviç panel gibi alternatifler tercih edilebilir. Kapı tercihlerinde alüminyum veya PVC çift kanatlı camlı kapılar ya da sensörlü camlı kapılar seçilebilir. Zemin yükseltmesi olarak ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemin çözümleri uygulanabilmektedir.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi