Outlet Çadırları

Günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlayan büyük çadırların, çok geniş kullanım alanları bulunur. Özellikle kısa süreli etkinliklerde bina maliyetinden kurtulmak ancak kapalı alan sağlamak için en elverişli alternatiflerin başında gelirler. Etkinliklerden depolama alanlarına davetlerden spor faaliyetlerine kadar çok geniş alanlarda kullanımı mümkündür.

Ayrıca faaliyetlere, işletmelere özel olarak renk, alan veya giriş çıkış kısımları olması da bu tarz çadırların sağladığı faydalar arasındadır. Ticari işletmelerin sıklıkla kullandığı çadırların başında ise outlet çadırı seçenekleri gelir. Bu tarz çadırlar spor faaliyetleri olsun, depolama veya şantiyeler olsun insanları ve malzemeleri güneşten veya yağmurdan koruyarak güvenlik sağlar.

Outlet çadırı

Outlet çadırı, firmaların kısa süreli faaliyetlerinde kapalı yer sağlamak için sıklıkla tercih edilen çadır türleridir. Büyüklüğü, sağlamlığı ve isteğe uygun modifiye edilmesi bu çadırları kullanışlı kapalı alanlar haline getirir. 

outlet-cadirlarinin-ozellikleri

Outlet çadırı seçenekleri, sağladığı faydaları ile özel veya ticari birçok amaç için kullanılır. Bu tarz çadırların faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kurulumu kolay ve hızlıdır. Zamandan kazandırır.
  • Güvenliklidir. Gece veya gündüz malzeme ve insanları korur.
  • Her faaliyete uygun ölçüleri bulunabilir.
  • Yeniden kullanıma uygundur. Monte edilerek farklı yer ve zamanlarda kullanılır.
  • Sağlamdırlar. Uzun ömürlü kullanım sunarlar.
  • Kurumsal imaj açısından dış etkinliklerde kaliteli bir mekân sağlar.
  • İsteğe özel mimari giriş veya spesifik taleplerin yerinegetirilmesi kolaydır. Farklı eklemeler veya çıkartmalar yapılabilir.
  • Uygun maliyetlidir. Bina inşa maliyetinden daha düşüktür.
  • Kiralama veya satın alama seçenekleri sunar.
outlet-cadirlari

Röder Çadır olarak ülkemiz yanı sıra yurtdışına da outlet çadırı yanı sıra farklı çadır seçenekleriile hizmetler sunuyoruz. Faaliyetiniz yada projeniz ne olursa kaliteli çadır hizmetleri ile izi başarıya götürüyoruz. Pratik ve kaliteli çadır çözümleri için web sitemizi ziyaret edebilir yada bizi arayabilirsiniz.

Proje Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Outlet çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN
0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi