Küçük Çadır

Küçük Çadır
İçindekiler

  Geçici, kapalı alan ihtiyaçlarına cevap veren çadırlar çok çeşitli ölçülerde olabilir. Mega büyüklükte çadırlar olabildiği gibi çok daha küçük ihtiyaçlara yönelik çadır modelleri de bulunur. Küçük çadırlar gerektiğinde benzer küçük çadırlarla birleştirilerek, büyük kullanım alanları da elde edilebilir.

  Çadırlar depodan atölyeye, üretimden şantiyeye, etkinlikten toplantılara, düğünlerden sergilere kadar çok geniş amaçlı olarak kullanımdadır. Çadır sistemlerinin farklı yükseklik, en ve boyutta olması da her sektörde farklı ihtiyaçlar için kullanılmasını sağlar.

  Küçük Çadırların Kullanım Avantajları Nelerdir

  Küçük çadırlar kısa sürecek işlerde güneş veya yağmur gibi hava koşullarından korunmak için uygun yerler sunarlar. İnşaat maliyetini ortadan kaldırırlar ve kolay, hızlı şekilde kurulurlar. Betonarme veya diğer yapılara göre çok uygun fiyatlı olan çadır sistemleri, çok farklı modelleri ile her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

  Küçük ya da büyük olsun çadırları, ister kiralayabilir isterseniz de satın alabilirsiniz. Sökülüp saklanması ve ihtiyaç anında yeniden kurulması satın alma maliyetini kolaylıkla amorti eder. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hava koşullarından etkilenmez, aşınmaz veya yırtılmaz.

  Küçük çadırlar kısa süreli kapalı alanlar açısından efektiftir. Fiyat ve performans açısından yüksek memnuniyet sunar. Kurumsal veya özel ihtiyaçlarda verimli sonuçları kolayca elde edebilirsiniz. Malzemelerin veya insanların güvenliğini üst seviyede karşılar.

  Küçük Çadır Fiyatları Ne Kadardır

  Çadır fiyatları etkileyen en önemli unsurların başında modellerin boyutları gelir. Ölçüler arttıkça fiyatlara değişebilir. Küçük çadır sistemleri gerektiğinde benzer modeller ile birleştirilerek daha geniş iç hacimli yerler elde edilebilir.

  Ayrıca kullanım amacına göre ekstra aksesuarlar da çadırlara kolaylıkla eklenebilir. Açılır kapanır kapılardan, pencereler, zeminler, aydınlatmalar, armatürler, ısıtma veya soğutma sistemleri ya da yalıtım gibi faktörler konforlu kullanım için kolaylıkla çadırlara eklenebilir. Bu eklentiler de fiyatların değişmesine neden olacaktır.

  Çadırlar standart olabildiği gibi özel ihtiyaçlara binaen farklı ebatlarda da üretim yapılabilir. Mesela, bahçenize küçük bir etkinlik çadırı düşünüyorsanız, bahçenizin ölçülerine göre küçük çadır imalatı için sipariş verebilirsiniz.

  Röder olarak Türkiye’nin her yerine hizmetlerimizi sunuyoruz. Büyük ya da küçük çadır ihtiyaçlarında kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarımız ile kapalı alan ihtiyaçlarınızı kolaylıkla bizimle giderebilirsiniz.

  Katalog İncele 0216 340 8910
  Daha Fazla Bilgi