Kubbe Çadır

Kubbe Çadır
İçindekiler

  RÖDER Çadır Sistemleri bünyesinde üretilen kubbe formundaki çadırlar, Peak Roof Serisi olarak isimlendirilir. Tepeleri sivri formlu olan bu çadır türlerinde kubbe kısımları son derece nizami şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir duruş bozukluğu söz konusu değildir.

  Anodize alüminyum malzemeden oluşturulan çadır türünde PVC kaplı polyester kumaşlar kullanılır. Tabanlarında sabitleme uygulamaları yapılan kubbeli çadırlar isteğe bağlı olarak taban kısmından yükseltilebilirler. Cephe kaplamaları için cam panel ya da alüminyum kullanılabilir.

  Zemin yükseltme işlemi için ahşap malzeme kullanılabilen çadır türü, çeşitli kutlamalar için de tasarlanabilir. Zemin yükseltmek için kullanılan malzemeler arasında ahşap zemin ve alüminyum kaset zemin bulunur. Ayrıca firmamız bünyesinde uygulanabilen kompakt zemin çözümleri vardır. Alüminyum ya da PVC çift kanatlı kapı takılabilen çadırlar, büyük bir topluluğu içine sığdırabilecek şekilde de tasarlanabilir.

  Kubbe Çadır Kullanım Alanları Nelerdir

  Bu çadırlar, genellikle standlar kurmak ve üstlerini kapatmak için kullanılır. Workshoplar, imza günleri gibi organizasyonlar için kubbeli çadırlar kullanılabilir. Bu çadır modelleri, açık havalarda kullanılmaya daha uygun, ebat olarak daha küçüktür. Ancak daha büyük tasarımlarla 4 mevsim kullanılabilecek dayanıklılıkta çadır modelleri de bulunur.

  Kubbet ürü çadırlar, topluluklar için oluşturulan büyük organizasyonlarda kullanılır. Ancak kubbe çadır modelleri arzu edilirse sigara içilen alanlar şeklinde bireysel alanlara dönüştürülebilirler. Vantilatör kullanılarak bu alanlarda oluşabilecek olan kötü koku yayılımlarının da azaltılması sağlanabilir. Bunun dışında ise kermeslerde satış alanları oluşturmak için kubbeli tarz çadırlar tercih edilebilir.

  Üniversite şenlikleri, moral geceleri, grup aktiviteleri için çeşitli organizasyonlar yapıldığında bu Peak Roof adı da verilen bu çadır modelleri kullanılır. Stant kurmak, özel kurumlara kayıt gerçekleştirmek, çeşitli toplulukları tanıtmak gibi nedenlerle bu çadır türleri kullanılabilir.

  Kubbe Çadır Özellikleri Nelerdir

  Bir çadırın kullanılma amacı, etkinliğe katılacak insanlar ve kullanılacak malzemeler için korunaklı alanlar oluşturmaktır. Organizasyon ve aktiviteler için çadır kullanımı yaygındır. Ancak kubbe çadır kullanımlarının ilk amacı içindeki malzemeyi ve kişileri korumaktır.

  Dış etkilerden korunarak eğlenceli bir aktivite yaşamak isteyen kişiler için firmamızca çok dayanıklı kumaşlardan çadırlar üretilir. Dönemsel aktiviteler, sürekli organizasyonlar, fuarlar ve benzeri etkinlikler için çadır çok sık kullanılır. Hatta bu amaçla kurulmuş olan çadır fuar alanları ve çeşitli çadır etkinlik alanları bulunur. Bunların her biri, bir ofis ya da toplantı salonu kiralamak yerine tercih edilen iç mekanlar yerine geçer. Bu nedenle de bir bina kadar sağlam olmaları önemsenir.

  Çatı, iskelet, taban ve dış cephe yapılarının dayanıklı olması, çadırların kalitesini belirler. Bu ürünlerin tamamı, doğa şartlarına, dış faktörlere karşı dayanıklıdır. Yırtılması ve kırılması çok zordur.

  İçleri ferah ve etkinlik faaliyetlerinin yapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bütün bu özellikler, bir Peak Roof çadır serisi ya da organizasyon çadırı için şarttır. Bunlar olmaksızın çadırların, bulundukları yerlerde sağlam şekilde durmaları mümkün değildir. Rüzgâr, yağmur, fırtına, kar ve tipi gibi olumsuz hava şartlarında çadırların sağa sola sallanmaması önemlidir.

  Kubbe Çadır Fiyatları Ne Kadardır

  Ürünlerimizin üretiminde en yüksek kaliteyi önemseyen bir firma olarak fiyatlarımızı belirlerken piyasa standartlarını takip ederiz. Kubbe çadır fiyatları söz konusu olduğunda da fiyatlarımız piyasa ve kalite standartlarına uygun olarak belirlenir.

  Çadır fiyatları, ayrıca kullanılan malzemenin türüne, imal edilen çadırın büyüklüğüne göre değişir. Kubbe şeklinde üretilen Peak Roof çadır, tek tek yan yana, sıra sıra dizilerek oluşturulabilir. Bunun yanında bir tane büyük oda şeklinde yanları ve üstü kapalı olarak üretilebilir.

  Etkinlik alanında zemin desteği firmamızca sağlanarak çadır kurulumu yapılır. Korunaklı, dayanıklı, istenen şekilde üretilebilen çadır modeli fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

  İstediğiniz çadır türünün ve boyutunun bilgisini vererek istediğiniz çadır için hangi malzemelerin kullanıldığı bilgisini alabilirsiniz. Firmamız, bütçenize uygun, kaliteyi koruyan ve amaca yönelik tasarımlarıyla uzun süreli kullanıma uygun çadırlar üretir. Kubbeli çadırlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

  Katalog İncele 0216 340 8910
  Daha Fazla Bilgi