kiralik-cadir-fiyatlari

Günümüzde geçici süre ile kapalı alan ihtiyaçlarında en iyi alternatiflerden biri çadır sistemleridir. Çok geniş kullanım alanı olan bu sistemler davetlerden etkinliklere, törenlerden depolamaya, spor yapılarından gösterilere kadar çok çeşitli amaçlar için kullanılır.

03 Şubat, 12:02

Çadır sistemleri kolay kurulması ve hızlı sökülmesi ile efektif çözümler sunar. İstenilen yere kısa sürede kurulur. Ölçüleri standart olabileceği gibi faaliyete ve isteğe bağlı olarak değişiklikte gösterebilir. Ayrıca farklı eklemeler ve aksesuarlar ile zenginleştirilip, kişiselleştirilmesi de kullanım açısından olduğu kadar imaj açısından da önemli bir yarardır.

Çadır sistemlerinin en büyük faydaları düşük maliyetidir. Çadır sistemlerinde hem kiralama hem de satın alma yapma imkânı vardır. Geçici, tek kerelik faaliyetlerde kiralık çadır bütçe maliyetlerini aşağıya çeken bir unsurdur. Uygun kiralık çadır fiyatları için firmamızı arayabilir, sistemlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Çadır Avantajları Nelerdir

Hem özel hem de ticari faaliyetler için tercih edilen çadır sistemleri, sunduğu avantajlar ile hem insanlar hem de malzemeler için güvenli kapalı mekânlar sunarlar. Mevsim şartlarından korunmak için oldukça güvenilirdir. Ayrıca satın alma yanı sıra kiralama fırsatı da sunması çadırları en çok tercih edilen kapalı alan alternatifi yapar.

Kiralık çadır sistemleri tek seferlik etkinlik ve faaliyetlerde kullanılmak için efektif bir çözümdür. Çadır kiralamanın avantajlarına kısaca bir bakarsak;

-          Kısa ve tek seferlik faaliyetlerde efektif kullanım alanı sunar.

-          Maliyeti düşüktür.

-          Hızlı kurulumu ve sökülümü vardır.

-          İstenilen aksesuarlar eklenebilir.

-          Talebe uygun farklı sistemler yapılabilir.

-          İmajı kuvvetlendirir.

Kiralık çadır fiyatları,çadır satın almaya göre daha avantajlıdır. Maliyet yanı sıra etkinlik sonrası çadır firması tarafından geri alındığı için saklama yeri, yani yer sıkıntısı yaratmaz. Bu açıdan kısa süreli etkinliğiniz varsa faaliyetinize en uygun kiralık çadır sistemleri için firmamızı arayabilir, çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Çadır Hizmetleri Süreçleri Nasıldır

Çadır kiralama hizmeti almak için en önemli adım kurumsal bir çadır firması ile çalışmaktır. Kurumsal firmalar hem tecrübe hem de bilgi açısından yol gösterici olurlar. Ayrıca standart dışı çözüm önerileri de getirmeleri yanı sıra faaliyetiniz geliştirecek fikirler ve yorumlar da bulunabilirler.

Çadır kiralama hizmetlerinde kiralama öncesi ve kiralama sonrası süreçler çok önemlidir. Kiralama öncesinde ihtiyacın tam olarak belirlenmesi gerekir. Belirlenmesi gereken hususların başlıcalarını şu şekilde sayabiliriz;

-          Nasıl bir çadır sistemine ihtiyaç vardır; Bu kısımda etkinliğin niteliği önem kazanır. Kaç kişi olacak, ne için kullanılacak şeklinde sorulara cevap verilmelidir.

-          Hangi ölçülerde bir çadır sistemine ihtiyaç duyuluyor; Çadır firmalarının bilgi ve deneyimi burada devreye girer. Çünkü çok büyük veya çok küçük çadırlar alan kullanımında sorun yaşanmasına neden olabilir.

-          Ne kadar süre ile kiralanacak; Maliyeti belirleyen önemli bir unsurdur

-          Nereye kurulacak; Mesafe kiralama maliyetleri açısından önemlidir

-          Ekstra talepler olacak mı; İstenilen ekstralar fiyatları etkileyebilir, bu açıdan doğru şekilde bu kısmın açıklığa kavuşturulması gerekir.

Çadır kiralama fiyatları satın almadan ya da bina yapımından çok daha uygundur. Çadır firması ihtiyaç duyduğunuz çadırıilgili tarihte kurar ve sonrasında söküp toplar. Size kalan tek şey etkinliğiniz gerçekleştirmek olur.

Ancak kaliteli firmalar ile çalışılması çadır kiralama süreçlerinde ve sonrası için önemli bir gerekliliktir. Ucuz diye fason firmalara yönelinmesi hem güvenlik hem de imaj açısından problemlere yol açacak sorunlara neden olabilir.

Kiralık Çadır Fiyatları Ne Kadardır

Kiralık çadır fiyatları yukarıda saydığımız ana unsurlara bağlı olarak değişir. Ayrıcaetkinliğin niteliğine bağlı özel kriterler de olduğundan fiyatlarda değişiklik olur. Ancak sağladığı faydalar sebebi ile kiralık çadır hizmetleri her zaman en uygun çözüm alternatifidir.

RÖDER Çadır Sistemleri olarak çadır kiralama hizmetlerinde uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kaliteli malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çadırlarımız ile faaliyetlerinizde başarınızı garanti altına alıyoruz. Konusunda deneyimli teknik personelimiz sizin ihtiyacınızı tam olarak belirler. Size en iyi çözümleri sunar. Kiralık çadır fiyatları açısından bütçe dostu fiyat politikamızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Web sitemizden çadır çözümlerimizi inceleyebilirsiniz. Faaliyet ve etkinliklerinizin başarısı için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çadır sistemleri kolay kurulması ve hızlı sökülmesi ile efektif çözümler sunar. İstenilen yere kısa sürede kurulur. Dolayısıyla maliyetleri sabit yapılara kıyasla daha ekonomiktir.
Kiralık çadır fiyatları, öncelikle hangi ölçüde çadır kullanılacağına bağlıdır. Sonrasında kiralama süresine, kiralanacak lokasyonun erişilebilirliğine ve ekstra taleplerin niteliğine göre projenize uygun fiyat çalışması uzman ekibimizce hazırlanır.
0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi