İftar Çadırı

İftar Çadırı
İçindekiler

  Bu iftarların hava şartlarından etkilenmeden yapılması için, kapalı iftar çadırı sistemleri tercih edilir. İftar için kullanılan çadırlar, diğer çadırlara benzer. Ancak kapalı olan alanları değişebilir. Yani üç tarafı kapalı olabildiği gibi 2 tarafı da kapalı olabilir.

  Bu tarz çadırlar uzun süre kullanılmak üzere üretilir. Bu açıdan malzemesi çok dayanıklıdır. Ayrıca sökülmesi kolaydır. Sökülme sırasında hasar görmez. Hafiftir ve fazla yer kaplamaz. Kurulumu da çok kolaydır.

  İftar Çadırı Özellikleri Nelerdir

  İçinde çok sayıda insanın yemek yiyeceği iftar çadırı, istenilen ölçülerde üretilir. Burada çadırın sipariş verilmesi noktasında kaç kişilik olacağının belirtilmesi önem taşır. İçi geniş olan bu çadırda kullanılan malzeme ile yağmurdan ve kardan etkilenmediği geçirgen bir yapıya sahip olmadığı görülür. Bu şekilde özelikle kış mevsimlerinde iftarın açılması esnasında yağmur ya da kar yağması nedeniyle içindeki kişilerin etkilenmemesi sağlanır.

  Yangın geçirmez özelliği vardır. Çadırın genişliğine göre tavanı 3 veya 4 metre gibi farklı yükseklikte tasarlanır. Bu da içeride hava akımının olması ve insanların sağlıklı bir ortamda iftar yapmaları sağlar.

  Diğer çadır sistemlerinde olduğu gibi bu tarz çadırlarda da geniş bir iç hacim vardır. Alanın kullanımını daraltacak kolon veya dikmeler bulunmaz.

  İftar Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

  İftar çadırı sipariş üzerine üretilen özel çadırlardır ve bu nedenle de fiyatında farklılık olabilir. Ayrıca kullanım amacına göre farklı aksam veya ekipmanlarda eklenebilir. Mesela kışın ısıtma veya yazın da soğutma sistemleri eklenebilir. Bu tarz faktörler fiyatların değişmesine neden olur.

  Bu çadırların maliyeti betonarme yapılara göre çok daha uygundur. İmalatı yüksek kalite standartlarına göre yapılır. En iyi malzeme ve işçilik ile uzun süreler, sorunsuz şekilde kullanılır. Çok fazla kurulup, sökülmesi bile hasar görmesine neden olmaz.

  Firmamız tarafından garantili olarak satışa sunulan iftar çadırı kurulumunun ve sökülmesi işleminin pratik olmasına önem veririz. Röder olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tasarım, imalat ve satış süreçlerini yürütüyoruz. Türkiye’nin her yerine istediğiniz çeşit çadırlarla hizmet sunuyoruz.

  Katalog İncele 0216 340 8910
  Daha Fazla Bilgi