Fuar & Konferans Çadırları

Fuarlar, ticari olarak hem tanıtım ve imaj yönetimi hem de satış yapılan özel etkinliklerdir. Fuar çadırları ise, fuarlarda kullanılan çadır sistemlerine verilen isimdir. Bu bağlamda bu çadırlar iki türlü olabilir. Bir tanesi kapalı fuar alanı içerisinde yerinizi belli etmek için kurulan çadırlar olup, ikincisi de açık alanlarda yapılacak olan fuarın üstünü tamamen kaplayacak büyük çadırlar şeklindedir.

Günümüzde artık birçok fuar kapalı alanda gerçekleştiriliyor. Ancak fuar alanı içerisinde birçok firma arasında kendinizi belli etmek ve malzemelerinizin daha güvenlikli ve korunaklı olmasını sağlamak adına fuar alanlarında kullanılacak çadır sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Kurulumu kolay bu çadırlar firmanızın renkleri ve logoları ile imal edilebilir.

Diğer çadır türü ise daha büyük ebatlarda olan çadırlardır. Mesela, bir fuar organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ancak kapalı alan imkânı bulunmuyor. O zaman en iyi çözüm fuar için imal edilen büyük çadırlar olacaktır. Bunlarda tüm alanı kaplayarak kaliteli ve konforlu kapalı alan sunmaları açısından yararlı araçlardır. Çünkü imar izni gerektirmeyen, uygun maliyetli çözümlerdir.

Fuar çadırları genel olarak ölçüleri belli olmayan çadır sistemleridir. Bütün bir fuar alanını ya da kısmı alanları kapatmak için kullanılan bir malzemedir. Bu tarz çadırların kalitesi hem malzeme hem de işçilik açısından önemlidir. Fuar çadırı fiyatları seçeneklerini belirleyen etmen de diğer özellikleri yanı sıra bu kalitedir. Bu tarz çadır sistemlerinin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kurulumu hızlı ve kolaydır. Konforlu ve verimli bir kullanım alanı sunar.
  • Düşük maliyetlidir. Diğer kapalı alan yaratma malzemelerine göre daha uygun fiyatlıdır.
  • Zaman ve kaynaktan tasarruf edilmesini sağlar.
  • İstenilen ölçü ve ebatlarda bulunabilir. Bu da ihtiyaçların tam olarak karşılanmasını sağlar.
  • İstenildiğinde firma logo ve renkleri ile imal edilebilir. Bu da profesyonel bir görüntü sunması yanı sıra kurumsal imaj açısından başarılı bir çalışma sunar.
  • Güvenlik sağlar. Fuar alanlarında gece malzemelerin daha korunaklı olmasını sağlar.
  • Büyük çadırlar mevsim şartlarına dayanıklı olduğundan yaz veya kış rahatlıkla kullanılır.

Röder Çadır olarak kurulduğumuzdan bu güne fuar çadırı ve daha fazlası için hizmetler sunuyoruz. Birçok başarılı projeye attığımız imza ile her zaman en iyi hedefleyerek çalışmaktayız. Konusunda tecrübeli ve bilgili personelimiz ile ihtiyaç analizlerinizi en iyi şekilde yaparak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Geniş ürün gamımızda ürün seçenekleri yanı sıra özel imalatlarımız ile ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Kaliteli malzemede ve işçilik ile size uzun seneler eşlik edecek fuar çadırı sistemleri için bizi arayabilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Tüm etkinlik ihtiyaçlarınızda kullanılmak üzere çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN