Festival & Konser Çadırları

Büyük organizasyonlarda kullanılmak üzere, kapalı alan sağlamak için büyük çadırlar bulunur. Bu çadır türlerinden bir tanesi de festival çadırı olarak bilinir. Festival çadırları genellikle büyük organizasyonlarda yiyecek ve içecek ikramı yapabilmek için kullanılır.

Sahne kurulumundan stant kurulumuna kadar birçok alanda bu festival çadırı modelleri yer alır. Açık havada dış etkenlerden korunmak için çadırlar en etkili araçlardır. Ayrıca rüzgâr ve çeşitli hava şartlarının sahneyi olumsuz etkilememesi için festival çadırları kullanılabilir.

Büyük organizasyonlara kapalı mekânlar sağlayabilmek için festival çadırları üretilir. Festivalin tamamı büyük bir çadır içinde gerçekleştirilebilir. Bu durumda içinde ihtiyaç duyulacak kadar oda bulunan, çatısı ve iskeleti son derece dayanıklı çadırlar üretilir.

Çadır modelleri, genellikle organizasyonun yapısına göre değişebilir. Pencereli modeller genellikle festival alanının gün ışığını alabilmesi için tasarlanır. Bazen de dışarıdan içerisinin görünmesi istenmez ve sadece katılımcıların görmesi adına kalın, penceresiz çadırlar yapılır.

Bu çadır sistemlerinin içinde genellikle elektrik sistemi bulunur. Aydınlatma ve ses sistemleri bu sağlam çadır yapılar içinde kullanılabilir. Su geçirmez özellikte tasarlanmışlardır. Bu sayede yağmur hatta kar yağdığı zamanlarda da çadır içindeki eşyalar ıslanmaz. Organizasyona katılan kimse kötü hava şartlarından dolayı zorluk yaşamaz. Adeta bir prefabrik yapı formunda tasarlanan çadır modelleri, çok dayanıklı çelik iskelet sistemleri üzerine kurulur.

İhtiyacınız olan festival ya da etkinlik çadırı için açık ve kapalı modellerde tasarımlarımız bulunur. Yanları açık ve üstü kapalı olan çadırlar genellikle yaz aylarında tercih edilir. Daha serin ve soğuk mevsimlerde ise üstü ve yanları kapalı modeller tercih sebebidir.

Üstü ve yanları kapalı çadır seçeneklerinde ise yanlarda cam detayları yer alır. Bu cam detaylar bazen gerçekten cam kullanılarak bazen alüminyum kaplama kullanılarak yapılabilir. Festivalin havasına uygun renkler tercih edilerek her organizasyona farklı tasarımlar oluşturulabilir. Çadır fiyatları bütün bu organizasyonlar için kullanılan ekstra detaylara göre de değişebilir. En kaliteli ürünleri, piyasa standartlarına uygun fiyatlarda satın almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Tüm etkinlik ihtiyaçlarınızda kullanılmak üzere çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN