Düğün & Parti Çadırları

En beyaz organizasyonlardan biri olan düğünlerde de bazen çadır kullanımı görülür. Özellikle açık havada yapılacak düğün organizasyonları için düğün çadırı tercih edilir. Havalar biraz serin ise ya da o gün yağmur yağacaksa davetlileri, gelini ve damadı korumak adına çadır kullanılabilir. Ayrıca özel konsept düğünler için davetli masalarının üstüne yanları açık çadırlar kurulabilir.

Bir organizasyon çadırı içinde bütün davetlilerin ağırlanacağı güzel bir konsept de oluşturulabilir. Bu durumda gelen davetli sayısına uygun genişlikte ve büyüklükte bir çadır tercih edilir. İçinde davetlilerin oturabileceği, yemek yiyip dans edebileceği büyüklükte düğün çadırı kullanılmalıdır. Böylece sahne, gelin ve damadın oturacağı masa ve davetlilerin yer aldığı masalar için gerekli büyüklükte alan oluşturulabilir.

Röder Çadır olarak ürettiğimiz çeşitli büyüklükte çadırlar için her zaman en üst kalite malzemeleri tercih ederiz. Kullanım alanına yönelik olarak doğru ölçülerde ürünler yapmayı önemseriz. Ürettiğimiz çadırlar, her mevsim kullanılabilecek kalitededir. Çok soğuk ve çok sıcak geçirmeyen yapıları sayesinde ürettiğimiz düğün çadırları ile son derece eğlenceli düğün organizasyonları gerçekleştirilebilir.

Modeller her düğün konsepti için farklı olabilir. Özellikle de kır düğünü konseptinde kullanılan düğün çadırları için tente kısmında farklı malzemeler tercih edilebilir. Özel konsept düğünlerde beyaz renk yerine farklı tasarımlar da tercih edilebilir.

Düğün salonlarının bahçe kısmında yapılan organizasyonlar için kış mevsimlerinde bahçe konseptli düğünler bu çadırlar sayesinde oluşturulur. Yan kısımları cam şekilde tasarlanabilen üstü kapalı çadır konseptleri düğünlerde kullanılabilir. Düğün çadırı modelleri için ayrıca üstü ve yanları cam tasarımlı tamamen dışarıyı gösteren tasarımlar da bulunur. Bu komple cam tasarıma sahip olan çadır modelleri etkinlik çadırı kapsamında tasarlanır.

Yapacağınız düğün organizasyonu için gerekli sağlamlıkta, kolay yırtılmayan ve kırılmayan bir çadır tercih ettiğiniz takdirde piyasa standartlarında en uygun çadırı almış olursunuz. Çünkü yeterince sağlam üretilmeyen, hava şartlarına dayanıksız, su geçiren ve hatalı üretilmiş çadırlar, organizasyonunuzu berbat eder. Uygun düğün tipi çadırlar için firmamızı arayabilir, size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Tüm etkinlik ihtiyaçlarınızda kullanılmak üzere çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN