celik-depo

Pek çok firmanın ürünlerini depolamak için ayrı bir alana ihtiyaç duyarlar. Bu alanın kapalı olması içine koyulan ürünlerin hava şartlarından etkilenmemesi ve hırsızlık gibi tehlikelere karşı güvende olması açısından da büyük önem taşır. Sağladığı avantajlar ve uygun maliyeti ile çelik depo sistemleri ile bu ihtiyacın ekonomik olarak karşılanması mümkün olur.

28 Temmuz, 16:07

Betonarme yapılara göre üretimi çok daha hızlı olmasıyla da ihtiyacın hızlı bir şekilde karşılanması mümkün olur. Çelik konstrüksiyon olarak hazırlanan depolar özel bir branda ile kaplanarak istenen büyüklükte depo oluşturulur. Bu depolar istenen her alana kurulabilmekte olup ve kullanılan malzemenin dayanıklı olmasıyla da uzun yıllar kullanılması mümkündür.

Çelik Depo Çadırının Özellikleri Nelerdir

Su ve güneş ışığını geçirmeyen özellikteki malzeme ile kaplanmakta olan çelik depo pratik kullanımı ile sebebi ile sıklıkla tercih edilir. Röder olarak, kurulumunu üretici firma olarak yapmakta ve size anahtar teslim olarak sunmaktayız. İhtiyaca göre büyüklüğü belirlenerek, bu şekilde üretimi yapılır.

Maliyetinin düşük olmasıyla günümüzde depoya ihtiyaç duyan neredeyse bütün firmaların yanı sıra bireysel olarak da sıklıkla tercih edilir. Yangına karşı dayanıklı malzemeden üretiliyor olmasıyla içinde bulunan ürünlerin ve insanların çıkacak bir yangında zarar görmemesi sağlanır.

Çelik konstrüksiyon ile yapılan bu depo, istenilen her zaman kolaylıkla sökülmekte ve başka bir alana kurulması da mümkün olur. Kapısı istenen boyutlarda yapılır, bu şekilde hangar olarak da kullanılması mümkün olur.

Çelik Depo Fiyatları Ne Kadardır

Çelik depo kullanımının pratik çözümler sunmasıyla gördüğü ilgi gün geçtikçe artıyor. Röder olarak, müşterilerimizin en iyiyi kullanma hakkına sahip olduğunu düşünmekte ve fiyat olarak uygun çözümleri sunarken kaliteyi de ön planda tutuyoruz.

Çelik yapı sistemlerimizde, paslanmaz çelik kullanılır, nemden dolayı paslanma ve çürüme gibi sorunlar yaşanmasını önlenir. Zamanın çok kıymetli olduğunu bilerek, çelik depo projelerimizde süreyi mümkün olduğunca kısa tutarak, yapılan plan çerçevesinde tüm ihtiyaçları karşılarız.

Çok amaçlı olarak kullanılan bu depo projelerimizde yapılan görüşme sonucu ihtiyacınız olan ebatlar belirlenir, AB standartlarında garantili olarak deponun üretimi yapılarak kurulum sürecine geçilir. Ayrıca istediğiniz ekstra aksam veya ekipmanları da ekleyerek, depoların daha konforlu ve kullanıma uygun olmasını sağlıyoruz. Nerede olursanız olun, Türkiye’nin her yerinde bütçe dostu kapalı alanlar ile hizmetinizdeyiz.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi