Çadır Firmaları

Çadır Firmaları
İçindekiler

  Çadırlar sadece kapalı alanlar sunmazlar. Farklı eklentiler ve aksesuarlarile verimli ve konforlu alanlar sunarlar. Her yeri kapalı olabildiği gibi, kısmı olarak da kapalı olabilir. Malzemesi ateş yürümez malzemedir. Bu sebeple yangına karşı dayanıklıdır. Ayrıca sert hava koşullarına dayanacak şekilde tasarımı gerçekleştirilir. Rüzgâra dayanır, yağmur veya kar geçirmez.

  Çadır sistemleri seçiminde, çadırlar kadar çadır firmaları seçimi de çok önemlidir. Çadır sistemlerinden elde edeceğiniz performansı bu firmaların sunduğu hizmetin kalitesi sağlar. Ayrıca kurumsal firmalar satış sonrası destekleriyle de farklarını gösterirler. Kaliteli malzeme ve işçilik ile sundukları hizmetlerle çadırlarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayarak, maliyetten kazanmanızı sağlarlar.

  Çadır Firmaları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

  Çadır seçimi kadar çadır firmaları seçimi de çok önemlidir. Kurumsal firmalar süreçlerinizin daha sağlıklı işlemesini sağlarken, projelerinizde başarılı olmasını sağlayacak bilgi ve deneyim sunarlar. Firma seçiminde bazı kriterlere dikkat edilmesi önemlidir.

  • Kurumsal firmalar ile çalışılmalıdır. Kurumsal firmaların süreçleri belli olduğundan, hızlı geri dönüş yaparlar. Bu da işlerinizin daha hızlı çözümlenmesini sağlar. Ayrıca kurumsal firmaların satış sonrası hizmetleri ile sadece satış değil sonrasında da destek almanız gerektiğinde karşınızda bu konuda deneyimli kişiler bulursunuz.
  • Ürün çeşitliliği olan firmalar tercih edilmelidir. Sadece tek bir alanda uzmanlaşmış firmalar yeterli bilgi ve deneyim sunamayabilirler. Ancak farklı ürün gamı olan firmalar farklı ihtiyaca uygun ürünleri sunma yönünde daha başarılı olurlar.
  • Büyük çadır sistemleri tasarımı ve üretimi yapmış firmalar tercih edilmelidir. Büyük üretimler deneyim ve bilgi gerektirdiğinden, sadece küçük ölçekli değil büyük çadır sistemleri konusunda deneyimli firmalar tercih edilmelidir.
  • Çadır firmaları seçerken referanslarına bakılmalıdır. Referansları yaptıkları projeler kontrol edilmesi, alınacak hizmetteki firmanın başarısını görmek açısından önemlidir.
  • Sunduğu çözümlere dikkat edilmelidir. Firma projeniz ile ilgili ne tür çözüm ve öneriler sunuyor, sizi veya projenizi nasıl geliştiriyor, bu ve benzeri soruları sormalısınız.
  • Standart dışı çalışmalarına bakılmalıdır. Standartlar dışında isteğe bağlı çalışmaları firma hakkında doğru fikirler verecektir.
  • Garantili ürünler veren firmalar ile çalışılmalıdır. Ürünün ve işçiliğin garantisi önemlidir.
  • Türkiye ve hatta yurt dışına hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Bu tarz firmaların satış ve satış sonrası hizmet ağı daha geniş olacaktır.

  Çadır firması seçimi çadır sistemleri seçimi kadar önemlidir. Bu sebeple projenize özel kriterleri de dikkate alarak firmalar arasında inceleme yapmanız doğru firma seçimi için gerekli bir durumdur.

  Çadır Firmaları Hizmetleri Nelerdir

  Çadır firmaları, çadır sistemleri kadar çadır sistemlerinin daha efektif ve verimli kullanılmasını sağlayacak aksesuarlarda sunarlar. Duvar kaplamalarından zemin kaplamalarına, aydınlatmadan havalandırmaya veya armatürlere kadar birçok aksesuar hizmeti de sunabilirler. Bu aksesuarlar seçilen çadır sistemine ve kullanılacak amacına bağlı olarak değişir. Firmaların sunduğu çadır hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz,

  • Kubbeli Çadırlar
  • Parti veya Etkinlik Çadırları
  • Fuar Çadırları
  • İki ya da Çok Katlı Çadırlar
  • Endüstriyel Çadırlar
  • Afet Çadırları
  • Askeri Çadırlar
  • Spor Yapıları
  • Özel Tasarım Çadırlar

  Bu firmalar standart çadır ölçüleri kadar isteğe bağlı çadır sistemleri de yaparlar. Büyük çadır, dev çadır diye de adlandırılan çok büyük ölçülerde çadır sistemleri de hizmetleri arasında yer alır.

  Çadır Firmaları Çadır Fiyatlarını Nasıl Belirler

  Çadır firmaları, çadır fiyatlarını belirlerken bazı kriterlere dikkat ederler. Mesela ölçülerin standart olup olmayacağı, kurulacağı alan, kaplaması, ölçüleri veya istenilen aksesuarlar bu kriterler arasındadır. Doğru fiyatlandırma için projenin niteliği çok önemlidir.

  RÖDER Çadır Sistemleri olarak hem ülkemizde hem de yurtdışında başarılı çadır sistemleri ile hizmetler sunuyoruz. Konusunda bilgili ve tecrübeli teknik ekibimiz ile size en doğru çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Nerede olursanız olun ya da hangi ölçülerde isterseniz isteyen en iyi çadır sistemlerini sunarak faaliyetlerinizin kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz.

  Katalog İncele Projeleri İncele +90 216 340 89 10
  Daha Fazla Bilgi