Branda Çadır

Branda Çadır
İçindekiler

  Branda düşünüldüğünün aksine çok dayanıklı bir malzemedir. Su geçirmez. Zorlu hava koşullarına karşı iyi koruma sağlaması da malzemelerin yanı sıra insanların barınması için de iyi ve kaliteli kapalı alan ihtiyacınız karşılar. Her mevsim rahatlıkla kullanılır. Kullanım amacına uygun olarak farklı aksesuar, aksam ya da ekipmanlarla modifiye edilebilir.

  Branda Çadır Kullanım Alanları Nelerdir?

  İnsanların göçebe bir hayat yaşadıkları yıllardan günümüze çadırlar hep kullanılmıştır. Günümüzde de inşaat maliyetlerini düşürmesi gibi çok büyük avantajı sebebiyle, birçok sektörde geniş kullanım alanı bulur.

  Branda çadır çeşitleri, özellikle maliyeti düşük olması ile şantiyelerde işçilerin kalması için hazırlanan yatakhane ya da yemekhane olarak kullanılır. Bunun yanı sıra malzemelerin güneşten ve yağmurdan zarar görmemesi için depo alanı olarak da tercih edilir. Çiftliklerde hayvanlar için ahır ya da kümes olabilmekte, saman balyaları için korunaklı alan oluşturur. Kafeler, restoranlar için kış bahçesi olarak kullanılırken, şık görüntüsü ile de işletmeye değişik bir hava katar. Afet zamanlarında kurulan çadırlarda zarar gören insanların geçici olarak sığınacakları yaşam alanları oluşturur.

  Bu tarz çadırlar kullanım amacına göre farklı şekil, boyutlarda tasarımı yapılır. Isıtma, soğutma, aydınlatma, yalıtım veya zemin gibi kullanım amacını tamamlayan unsurlarda kolayca eklenebilir.

  Branda Çadır Fiyatları Ne Kadardır

  Branda çadır tercih edilme sebepleri arasında dayanıklı bir malzeme olması ilk başta yer alır. Işık ve su geçirmeyen bu malzeme, yağmuru ve güneşi gördüğünde aşınmaz ve bu şekilde bir kez alındığında uzun yıllar kullanılması mümkün olur. Alacağınız ürünün kalitesi ve hızlı teslimat yapılması da önemlidir. Bunun için en doğru firma ile çalışılmalıdır.

  Siz de geçici kapalı ihtiyacınız olduğunda ya da branda çadır ile fikirlerinizi hayata geçirmek istediğinizde bu konuda garantili üretim yapan firmamız ile görüşebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Branda çadırların yanı sıra farklı çadır sistemleri de üreten firmamızın deneyimli çalışanları hayallerinizi geliştirmeniz açısından da katkıda bulunacak ve ihtiyacınıza göre hazırlanacak çadır da belirtilen süre içinde teslim edilecektir.

  Katalog İncele 0216 340 8910
  Daha Fazla Bilgi