Askeri Çadırlar

Askeri kamplarda kullanılan en önemli barınak eşyası askeri çadır olarak bilinir. Dayanıklı, çelik iskelete sahip uzun süreli kullanıma uygun şekilde tasarlanan bu çadırlar, ormanlık alanda rahatlıkla kullanılabilir. Dağlık ve yüksek alanlarda da kurulup kullanılabilecek olan bu çadır türleri, askerlerin konaklamalarını sağlamanın yanında çeşitli amaçlarla kurulur.

Savaş ve tatbikat bölgelerine gerekli teçhizatı götürmek ve orada depolamak amacıyla da askeri tarzı çadırlar kullanılır. Bu çadırlar, gerekli maddi desteği askeri birliklere sağlamak amacıyla yapılır. Bu amaçla hava şartlarına ve çeşitli dış şartlara dayanıklı şekilde üretilir.

Askeri çadır

Çadır çeşitleri, kullanım amaçlarına ve ihtiyaca yönelik olarak farklılık gösterir. Askeri çadır çeşitleri denildiğinde bunların da yine amaçlara yönelik olarak farklı çeşitleri bulunduğu görülür. Örneğin;kamuflaj çadır türünde ormanlık alanda dikkat çekmemek için kullanılan konaklama çadırları akla gelir. Yırtılmayan, doğa koşullarına dayanıklı bu çadır türleri dışında bir de kamp çadırları bulunur.

askeri-cadirlar

Askeri kamplar oluşturmak için kullanılan kamp çadırları, iki ya da tek kişilik şekillerde kurulabilir. Bir de çok geniş ve içine bir koğuş oluşturulabilecek büyüklükte çadırlar vardır. Bu çadırlar, askerlerin bir arada emir komuta zincirini daha pratik şekilde yürütmesi amacıyla tercih edilir. Bütün bunların yanında depo amacıyla kullanılan çadırlar, askeri teçhizatı saklamaya yarar.

askeri-cadir-modelleri

Röder Çadır olarak askeri çadır seçeneklerinde taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için hizmet veriyoruz. İhtiyaçlarınız için bizi arayabilir, uygun çadır çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz

Çadırlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin İletişime Geçin

Askeri çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN BİLGİ ALIN
0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi