• İzmir
  • 2014

Röder Türkiye Cimnastik Federasyonu Çadırı

Türkiye Cimnastik Federasyonu sporcuların olimpiyatlara hazırlanacağı kapalı alan ihtiyacında RÖDER Çadır Sistemleri'ni tercih etmiştir. Kapalı spor salonu amacı ile kullanılmış olan H-Line Polygon Serisi çadır sistemi toplam 2.200 m² 'lik kapalı alan sağlamaktadır. Kurulumu iki hafta süren proje, beton zemin, temel aydınlatma, havalandırma, pencere ve kapı sistemleri ile anahtar teslim sunulmuştur. Projede yan cephelerde taş yünü dolgulu sandviç panel uygulaması yapılmıştır.

Çadırın çatı kaplamasında ise Thermo-Roof çatı sistemi kullanılmıştır. Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile tasarlanmış ısı yalıtımı sağlayan çatı teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sisteminde, çadırın çatı kaplaması çift kat brandadan oluşmakta ve özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki tabaka arasında sürekli bir durgun hava tabakası oluşması sağlanmaktadır.

Yaz ve kış aylarında uygun hava koşullarını sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi sayesinde yapının içinde yoğuşma problemi engellenmekte olup, ısıtma ve soğutma giderlerinde tek kat brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca, projede gıda ürünlerinin korunması için, Thermo-Roof çatı sisteminde opak branda tercih edilmiştir.

Tüm endüstriyel, depo, hangar vb. ihtiyaçlarda kullanılmak üzere çelik çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi