• İstanbul
  • 2019

Röder Teknofest Etkinlik Çadırı

17 - 22 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleşen Türkiye'nin en büyük teknoloji organizasyonu Teknofest 2019'da RÖDER Çadır Sistemleri tercih edilmiştir. Atatürk Havaalanı’nda rekor katılımla 1 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan etkinlik alanının kapalı alan tedariğinde en büyük payı alan RÖDER iki hafta süre içerisinde 15.000 m2 çadır sistemi, aydınlatma, kapı ve zemin sistemleri kurulumu sağlamıştır. Basın çadırları, stantlar, fuaye kayıt ve giriş alanları, robot yarışma alanları, firma stantları olarak hizmet veren yapılarımız, yağmura rağmen birçok bilim insanının ve teknolojiye ilgi gösteren misafirlerin bilim seferberliğine ev sahipliği yapmıştır.

Etkinlik boyunca alanda bulunan ekiplerimiz, her türlü değişiklik taleplerine hızlı çözümler üreterek organizasyon sahiplerinden tam not almıştır. Önemli siyasilerimizin, haber kanallarının ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği bu projenin en büyük tedarikçileri arasında olmaktan gurur duyarız.

Kiralık çadır organizasyonu ve çadır ve ekipmanlarının kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi