• Kocaeli
  • 2015

Röder Hyundai Endüstriyel Çadırı

Hyundai Assan Otomotiv Üretim Tesisleri'nde RÖDER T-Line Serisi Endüstriyel Çadır Sistemleri tercih edilmiştir. Depolama amacıyla çelik makaslı konstrüksiyon ile kurulan çadır sistemi 1400 m²'lik alanda kurulmuştur. Kolonsuz, temiz açıklığa sahip olan yapının yan yüksekliği 6,20 metre'dir. Kurulumu iki hafta süren proje, beton zemin, acil çıkış ve yüksek hızlı PVC kapı uygulamaları ile anahtar teslim sunulmuştur.

Çadırın çatı kaplamasında ise Thermo-Roof çatı sistemi kullanılmıştır. Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile tasarlanmış ısı yalıtımı sağlayan çatı teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sisteminde, çadırın çatı kaplaması çift kat brandadan oluşmakta ve özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki tabaka arasında sürekli bir durgun hava tabakası oluşması sağlanmaktadır.

Yaz ve kış aylarında uygun hava koşullarını sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi sayesinde yapının içinde yoğuşma problemi engellenmekte olup, ısıtma ve soğutma giderlerinde tek kat brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca, projede gıda ürünlerinin korunması için, Thermo-Roof çatı sisteminde opak branda tercih edilmiştir.

Tüm endüstriyel, depo, hangar vb. ihtiyaçlarda kullanılmak üzere çelik çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

COVID-19 ile mücadelede kapalı alan çözümlerimizi inceleyin
COVID-19 ile mücadelede kapalı alan çözümlerimizi inceleyin