• Denizli
  • 2015

Röder Baykent Tekstil Endüstriyel Çadırı

Baykent Tekstil Denizli Üretim Tesisleri'nde RÖDER T-Line Serisi Endüstriyel Çadır Sistemleri tercih edilmiştir. Depolama amacıyla çelik makaslı konstrüksiyon ile kurulan 2 adet çadır sistemi, 20 metre temiz açıklığa, 45 ve 55 metre uzunluğa ve 6,20 metre yan yükseliğe sahip olup, 2000 m²'lik alanda kurulmuştur. 

Kurulumu iki hafta süren proje, beton zemin, temel aydınlatma, havalandırma, acil çıkış ve yüksek hızlı PVC kapı uygulamaları ile anahtar teslim sunulmuştur. Projede yan cephelerde taş yünü dolgulu sandviç panel uygulaması yapılmıştır.

Çadırın çatı kaplamasında ise Thermo-Roof çatı sistemi kullanılmıştır. Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile tasarlanmış ısı yalıtımı sağlayan çatı teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sisteminde, çadırın çatı kaplaması çift kat brandadan oluşmakta ve özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki tabaka arasında sürekli bir durgun hava tabakası oluşması sağlanmaktadır.

Yaz ve kış aylarında uygun hava koşullarını sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi sayesinde yapının içinde yoğuşma problemi engellenmekte olup, ısıtma ve soğutma giderlerinde tek kat brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca, projede gıda ürünlerinin korunması için, Thermo-Roof çatı sisteminde opak branda tercih edilmiştir.

Tüm endüstriyel, depo, hangar vb. ihtiyaçlarda kullanılmak üzere çelik çadır sistemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

0216 340 8910
Daha Fazla Bilgi